Нестандартні бігові додатки або біжи та грай

Нестандартні бігові додатки або біжи та грай

Під час свого знайомства з різними applications for running мені вдалось натрапити на доволі цікаві і нестандартні mobile apps for running, які можуть перетворити звичайні бігові тренування у цікавий квест чи гру. Тому в цій статті хочу приділити увагу саме таким біговим додаткам та трішки розповісти про них.Мобільні додатки для бігу “Run An Empire”, “Zombies, Run!”, “iRun From Dogs” та “Runbit” мають одну цікаву відмінність від інших бігових додатків, а саме вони дозволяють перетворити тренування у цікавий віртуальний квест чи гру.

Run An Empire

Run An Empire – захоплююча стратегія, яка запропонує вам привести своє віртуальне королівство до процвітання за допомогою справжніх пробіжок на вулиці. Якщо ви любите не тільки бігати, а й грати в стратегії – наприклад, в “Цивілізацію” – вам точно сподобається додаток для бігунів “Run An Empire”. Розробники з Лондона вигадали гру з ефектом доповненої реальності, яка дозволить перетворити район своїх тренувань на власну імперію.

Zombies, Run

Zombies, Run! – це майстерна суміш між крокоміром та відеогрою, яка розрахована на бігунів, які хочуть додати трохи розваги у свої тренування. У додатку є понад двадцять півгодинних місій, які супроводжують розповідь, в якій ви берете на себе роль ‘бігуна номер п’ять’, одного з тих, хто вижив у зомбі-апокаліпсисі. Ваше завдання в цій грі виконати всі завдання для виконання яких все, що ви повинні робити, це бігти.

iRun From Dogs

Ви бігун? У вас іноді виникають проблеми з підтримкою мотивації, збільшенням темпу і навіть завершенням пробіжок? Ось цікавий інструмент мотивації, який, м’яко кажучи, трохи неочікуваний. Додаток iRun From Dogs імітує звук розлючених собак, які переслідують вас. Вам потрібно буде продовжувати бігти, щоб втекти від них. Ця програма заохочує вас рухатися та продовжувати рухатися. На вибір є кілька різних тренувань, серед яких тренування безперервного переслідування, інтервальне тренування та режим виклику. Кожен з них відрізняється і дозволяє налаштувати додаток відповідно до ваших потреб. Пропонуючи ці режими, він також допомагає підтримувати програму цікавою та складною.

Runbit

Runbit — це гра в пошук скарбів, у яку ви граєте, бігаючи або ходячи в реальному світі. Коли ви запускаєте додаток, карта вашого району відображається з зірками, які можна збирати, що робить біг більш цікавішим.