Never stop

Never stop

Annotation

“Усередині кожного з нас є маленька людина, яка класно бігає. Випустіть його”. Цей заклик вдало описується українською фітнес-тренеркою Марі Карачіною у книзі “Never stop”. Вона розповідає про біг не як про вид спорту, а розглядає його як філософію життя. Книга “Never stop” це роздуми, переживання та монологи про самовдосконалення, віру в себе та постійний рух. 

never stop

Ця книга для тих, хто хоче почати бігати та не знає, як зробити перший крок. Для тих, хто думає, що життя – це драма, але хоче знайти в собі сили сказати stop it. Для тих, хто втратив мотивацію до тренувань. Для тих, хто любить біг та хоче розділити емоції від руху з іншими

У цій книзі ви не знайдете чітких інструкцій, з чого починати тренування, як правильно харчуватися та яке взуття вибрати. У ній ви знайдете мотивацію, власний біговий досвід автора та багато її міркувань.

Impressions from the book

Книга про емоції, про свободу, про вибір, про досягнення, про пошуки себе і звичайно ж about running – марафони у різних містах та країнах. Біг як спосіб сказати собі, що ти можеш, що ти сильний, що відчуваєш і що живеш.