Multiki Trail League - Мультиспортивна Українська Ліга Трейлраннінгу та Кроскантрі

Multiki Trail League - Мультиспортивна Українська Ліга Трейлраннінгу та Кроскантрі

В цій статті хочу трішки приділити уваги до досить цікавої та унікальної трейлової ліги України, що проходить в Києві та має назву “Multiki Race” або “Multiki Trail League”. Моє знайомство з “Multiki Trail League” розпочалось в далекому 2018 році під час участі в трейловому забігові “Didorivka Trail Run” (зараз після оновлення ліги він має назву “Didorivka Trail Half Marathon”).

Свою історію “Multiki Race” розпочала в 2016 році з трейлового забіга “Kitaevo Trail Run”, який проходив в місцевісті на південній околиці Києва, у східній частині Голосіївського лісу. Для своїх трейлів організатори трейлової ліги облюбували територію Голосіївського лісу. Тому вже у наступного року ліга набула свій остаточний вигляд у якому вона проводилась до 2020 року. А саме до неї увійшло 3 трейлових забіги на 10 кілометрів та один півмарафон:

  • Pyrogiv Trail Run
  • Golosiievo Trail Half Marathon
  • Kitaevo Trail Run
  • Didorivka Trail Run

Що ж стосується унікальності, то організатори “Multiki Trail League” вирішили об’єднати в своїх бігових подіях любителів бігу та кроскантрі. І проводити під час своїх подій окремо, як бігову так і велосипедну подію. Тому для учасників, які люблять не тільки трейловий біг, але й кроскантрі була приготовлена унікальна змога спочатку підкорювати маршрут під час забігу, а потім проїхатись по ньому на велосипеді.Але все змінилось в 2019 році, коли організаторам прийшлось розпрощатись з трейловим забігом “Kitaevo Trail Run”, так як цьому посприяли українські чиновники. І на “Multiki Trail League” очікувало невеличке оновлення.

В 2021 році “Multiki Trail League” повертаються після невеличкого оновлення. Тепер до ліги входить 3 забіги, а саме 2 трейлових півмарафона і один трейловий забіг на 10 кілометрів:

Що ж стосується формату проведення, то він особливо не змінився, як і в першій редакції “Multiki Race” можна не тільки бігати або крутити педалі, але й випробувати свої сили спочатку в бігові, а потім на велосипеді.