Мобільні додатки для заняття бігом

Мобільні додатки для заняття бігом

Коли в далекому 2017 році розпочиналось моє знайомство з бігом найперше, що тоді зробив перед своїм першим тренуванням це встановив на свій смартфон мобільний додаток для бігу.

В дитинстві, коли бігав, дуже часто хотілось мати під рукою пристрій, який показував основіні дані в реальному часі під час тренувань. Поява сматфонів та мобільних додатків для них зробило це реальності, коли під час тренування можна без особливих зусиль дізнатись свою швидкість чи кілометраж, який пробіг.

Зараз же будь-яка моя пробіжка розпочинається з того, що на телефоні включається додаток для бігу, який дозволяє слідкувати за різними показниками під час бігу та збирати аналітику після тренування. Тому в цій статті вирішив поділитись цікавими додатками для бігу, які зустрічались мені.RunKeeper

Мобільний додаток від фірми Asics, який є досить простим та зручним у використанні. Додаток “RunKeeper” дозволяє відстежувати відстань, моніторить швидкість і темп, рахує кількість витрачених калорій та допомагає відстежувати прогрес за допомогою аналітики: графіків і даних, які додаток збирає впродовж часу використання. Якщо у вас є фітнес-браслет, додаток буде відображати частоту серцевих скорочень під час тренування. Також програма надсилає повідомлення про особисті рекорди, якими можна поділитися в соціальних мережах.

Runtastic

Мобільний додаток “Runtastic” від фірми Adidas, який має усе, що необхідно для відстежування бігового прогресу: GPS-відстежування в реальному часі, постановка цілей, щоденник тренувань з аналітикою, інтегрований музичний плеєр. Для кожної пробіжки можна самостійно обирати мету і відстань, а також налаштувати плей-ліст прямо в додатку. Свої результати і досягнення можна публікувати в соціальних мережах. Під час пробіжки голосовий помічник дає підказки і повідомляє про успіхи.

Nike +

Nike + напакований всіма функціями, які присутні у кожному біговому додатку: відстеження GPS, статистика (темп, кілометраж — і загальний, і по кожному тренуванню, кількість витрачених калорій та інше), але пропонує деякі абсолютно унікальні бонуси. Додаток пропонує аудіогіди, які будуть керувати вашим темпом, розповідати історію. Також ви можете отримувати мотиваційні цитати від топ-тренерів Nike та підбадьорливі вигуки від друзів прямо під час пробіжки.

Endomondo

Додаток Endomondo від фірми Under Armor відстежує Ваш маршрут тренувань і записує всі параметри (час, відстань, швидкість, темп, калорії, висота і т.д.) та видає аналітику у вигляді графіків.

PumaTrac

Мобільний додаток “PumaTrac” дозволяє тренуватися в любому місці з відомими амбасадорами компанії. У списку тренувань є біг, йога, пілатес, бокс і силові тренування. Додаток “PumaTrac” доступний для iOS та Android пристроїв. За допомогою мобільного додатка для бігу “PumaTrac” користувач може відслідковувати серцецебієння, дистанцію, перепади висоти або витрачені калорії. Пробіжка ніколи не була такою легкою! Чим більше ти тренуєшся з командою Puma, тим більше точно PumaTrac зможе підібрати правильні вправи, щоб допомогти тобі стати більш сильним, рухатися швидше та ідти далі. Крім того аккаунт в PumaTrac можна зв’язати з профілем у соціальних сетях, щоб ділитись своїми результатами.

Polar Flow

Завдяки додатку Polar Flow ви отримуєте швидкий доступ до своїх тренувальних цілей. Відразу ж отримуйте короткий огляд свого тренування і детально аналізуйте свої результати. Переглядайте тижневі зведення по своєму тренувальному щоденнику. Ви можете також ділитися основними моментами тренування зі своїми друзями в співтоваристві Flow.

Garmin Connect

Мобільний додаток Garmin Connect є лідером серед бігунів, так як створений виробником спортивно-туристичних годинників Garmin для професійних спортсменів і всіх людей, що стежать за своєю формою, для кожного, хто постійно підтримує тіло в тонусі.Strava

За допомогою додатку Strava можна відстежувати маршрут тренування і записувати всі параметри (час, відстань, швидкість, темп, калорії, висота і т.д.). Крім того Ви можете коментувати тренування своїх друзів і отримувати повідомлення, коли коментується ваша пробіжка.

MapMyRun

MapMyRun – мобільний додаток для бігу від Under Urmor, який стане вашим надійним другом і помічником на шляху до досягнення мрії. За допомогою MapMyRun ви можете відстежувати свої бігові маршрути за допомогою GPS, моніторити темп і відстань, пульс, якщо під’єднати кардіодатчик, слідкувати за успіхами друзів і сім’ї, брати участь у віртуальних змаганнях з будь-якої точки земної кулі.

FitnessSyncer

З додатком FitnessSyncer Вам не доведеться витрачатися на особистого тренера. FitnessSyncer визначає Ваші потреби і рівень фізичної підготовки за допомогою набору простих запитань в кінці кожного тренування. Таким чином, кожне наступне тренування стає більш складним, але не викликає перевтоми організму.

Relive

Додаток Relive допоможе створити красиве 3D-відео з пробіжки або змагань. З його допомогою можна зробити просунутий звіт про спортивні досягнення і поділитися ним в соціальних мережах

Charity Miles

Мобільний додаток Charity Miles дозволяє поліпшити не тільки своє тіло, але й увесь світ. Додаток Charity Miles допомагає тим, хто опинився у непростій ситуації. І завдяки бігу ви можете допомогти комусь. Для цього завантажуйте додаток, обирайте благодійну організацію, включайте GPS і біжіть. Кожна миля (1,6 км) дорівнює невеликій сумі, яку спонсор жертвує благодійному проекту. Чим більше ви бігаєте, тим більше допомагаєте людям.

RockMyRun

RockMyRun мобільний додаток для меломанів, які люблять бігати. У програмі ви отримуєте доступ до великої музичної колекції та зможете підбирати треки під швидкість бігу або частоту пульсу.

Run Tracker

Run Tracker – мобільний додаток для бігу зі зручним інтеріейсом, який дозволяє бігуну відслідковувати різні параметри під час пробіжки. Додаток відстежує маршрут пробіжки, відстань, темп, кількість витрачених вами калорій, пульс, зберігати історію пробіжок і багато іншог. У додатку є доступ до вашого музичного програвача, а також голосовий помічник, що направляє вас до вашої мети.