Прогулянка навколо замка Люборта - "Luchesk Half Marathon"

Прогулянка навколо замка Люборта - "Luchesk Half Marathon"

Продовжуючи знайомитись з Ukrainian half marathons, тому вирішив знову звернути свій погляд на Волиньську область. На Волині проходить три досить цікаві забіги, а саме два півмарафон (“Ковельський півмарафон” та півмарафон в Луцьку) та еко-марафон “Світязь”. Моє ж знайомитись з волинськими забігами розпочалось восени в минулому році, а саме з найстарішого півмарафону Волині – “Ковельського півмарафону”.

Цією осенню своє знайомство з забігами Волині вирішив продовжити та відвідати центральний півмарафон Луцька – “Luchesk Half Marathon”, який вже протягом 5 років на початку осінні приймає столиця Волині – місто Луцьк.

Registration

Зареєструватись на Луцький півмарафон можна через офіційний сайт піврафону dmytruk-lucheskhalfmarathon.org. Для учасників півмарафону “Luchesk Half Marathon” доступно три дистанції: основна – 21 кілометрів, дистанції-супутники: 10 та 5 кілометрів.

Run

Подорож на зустріч пригодам в Луцьку розпочалась в суботу вечері з Київського вокзалу, звідки вирушав потяг під номерем 97, який прямував до столиці Волині – міста Луцьк.

По приїзду до Луцька я неспішно попрямував у напрямку стартового місцечка півмарафону “Luchesk Half Marathon”, що б отримати свій стартовий пакет для участі в півмарафоні. Видача, яких розпочиналась в 7:30 ранку в головному корпусі місцевого університету (СНУ ім. Лесі Українки). Для того що б отримати стартовий пакет для участі в півмарафоні учасникам півмарафону потрібно було пред’явити свої документи та медичну добідку або страховку.Стартовий майданчик півмарафону “Luchesk Half Marathon” розташовувався навпроти головного корпусу СНУ ім. Лесі Українки. Старт головного півмарафону Волині – “Luchesk Half Marathon” розпочався о 9 годині ранку. Стартували ж усі три дистанії (21, 10 та 5 кіломерів) разом в одному стартовому коридорі.

Організатори півмарафону “Luchesk Half Marathon” досить непогано попрацювали над маршрутом забігу. Маршрут основної дистанції півмарафону був досить цікаво прокладений, так як охоплював цетральну частину міста Луцьк, територією парку ім. Лесі Україники та складався з двох асфальтованих кіл (місцями трапляються невеличкі ділянки з бруківкою) по 10 кілометрів кожне.

Кожне коло півмарафона можна умовно розділити на 3 частини. Перша частина кола, а це приблизно 2 милі, які проходили охайними вуличками міста Луцьк, цікавою особливістю першого відрізка було те, що учасники півмарафону могли помилуватись на Луцький замок (замок Люборта), так як біговий маршрут проходив вздовж його мурів. Крім того перша частина кожного кола розпочинається з невеличкого спуску, а ще на цьому відрізкові бігунам трапляється ділянки з брущаткою. Серединій відрізок 10-ти кілометрового кола це доріжками мальовничого парку ім. Лесі Україники, де учасники могли сховатися від спеки в затінку місцевих дерев. Повернення ж учасників півмарафону знову на центральну вулицю Луцька відбувалось на осноньому 2 мильному відрізку кола. До цікавинок останього відрізка кола, можна віднести підйом, який очікував на учаників перед тим, як вони дістануться фінішнього коридору, де на бігунів очікували радісні вболівальники, які підбадьорували їх на перед другим колом півмарафону “Luchesk Half Marathon”.

Після того, як заківчився стартовий відлік та стартував півмарафон в Луцьку розпочалось і моє знайомство з ним та його маршрутом. Перша половина півмарафону “Luchesk Half Marathon” – 6 миль промайнули досить активно, цікаво та підкорились мені за 53 хвилини бігу.

Що ж стосується другої частини півмарафону, то вона для мене була повільнішою. Дістатись фінішої лінії Луцького півмарафону мені вдалось через 02 години та 12 хвилин. Звісно ж хотілось, що б результат був кращим, але так, як цього року досить рідко тренуюсь, то результат вийшов відповідним.

Impression

Після перетину фінішу півмарафон “Luchesk Half Marathon” залишив по собі досить багато гарних та позитивних вражень. Впершу чергу, що хотілось відмітити гарну організацію півмарафону “Luchesk Half Marathon”.

Чим може зацікавити “Luchesk Half Marathon” так це своїм маршрутом, хоча він і проходить по асфальтному покриті, але прокладений організаторами він був так, що в учасників півмарафону була змога зустрітись з бруківкою, так як на початку кожного кола зустрічаються декілька таких ділянок. Крім того маршрут кожного кола, має досить багато маленьких підйомів та спусків, найбільший спуск на учасників очікує на початкові, а підйом за декілька кілометрів до фінішу кожного кола.


Booking.com