Маленький Ультрамарафончик - "Київський ультрамарафон"

Маленький Ультрамарафончик - "Київський ультрамарафон"

“Київський Ультрамарафон” – унікальна можливість випробувати себе на наддовгих дистанціях. Подолайте 25, 50 або 100 км та отримайте офіційні результати, які дозволять кваліфікуватися на міжнародні ультра забіги.

Траса пролягала  на Трухановому острові – одній з популярних бігових локацій Києва. Для якої характерні незначні перепади висоти.

Поки складав біговий календар на літо, випадково наткнувся на Київський ультрамарафон. На основну дистанцію, довжина якої, уявіть, цілих 100 км, я не наважився, а от 25 км вирішив спробувати пробігти. Інтерес був шалений: 25 км – щось нове для мене, адже до цього я брав участь лише у 21 км. Довго тягнути не було сенсу, тому швидко перейшов на сайт kyivultramarathon.com та зареєструвався.

Уже по традиції в переддень старту я забрав свій номер на Трухановому острові, і, скориставшись можливістю, там же побігав.

День старту

Учасники основної дистанції бігли у суботу, я ж мав стартувати о 8 годині ранку в неділю – це була остання з всіх можливих дистанцій (окрім названих ще була 50 км та естафети по 50 та 100 км). Не можна сказати, що неділя зустріла нас гарною погодою, та пройшло все прекрасно – забіг дійсно був легким для мене. Я не спішив, тримав середній темп і пробіг перші 3 милі за 23 хвилини. Що можна сказати про погоду? Біг у дощ – щось цікаве і зовсім незвичне, ще не встиг стартувати, а уже мокрий. Під час другого кругу мені пощастило зустріти О. Рекала, що саме завершував свої 100 км.

Які результати?

Рухаємось далі, 7 миль – 56 хв і, як результат, мої перші 25 км – 02:25:05. Хоч траса була на 4 км довша, ніж звична мені, та результат був непоганим і потішив мене. Я швиденько передягнувся та поїхав додому, під час чого знову зустрів Сашу. Ми обмінялись враженнями від ультрамарафону, привітали один одного і відправились кожен до своєї домівки, аби набиратись нових сил.

Що особливого в цьому забігові?

Найбільше запам’ятався дощ та як для літа було досить прохолодно. Краєвиди я встиг роздивитись на першому колі, тому ті два, що залишились, я пробіг на автоматі.

Кому можна порадити забіг 25 км?

Гарний варіант для тих, хто бажає випробувати себе у дистанціях 25, 50 чи 100 км. У нього, так би мовити, сприятливі умови для новачків – всюди рівна та асфальтована траса.

Що з приводу моїх вражень?

Я залишився задоволеним – я випробував себе у незвичній для себе дистанції, що дало змогу оцінити себе та те, що робити далі. До того ж, траса була доволі гарна, що не могло не викликати захвату та приємних емоцій від бігу.