Krolewska Triada Biegowa

Krolewska Triada Biegowa

В жовтні місяці мені вдалось відвідати Краків та там пробігти його півмарафон. Не можу сказати, що він мені досить таки сподобався його SportExpo. SportExpo для мене це одне з джерел пошуку цікавої інформації пов’язаної з бігом. Так і цього разу вийшло, що моя увага була прикута в основному до брошур. Саме ж SportExpo мене трішки розчарувало, бо я розраховував побачити там більше цікавої інформації.  Але і не можна назвати відвідини зовсім даремними, так як, все ж вдалось відшукати досить цікавою біговою серією, яка об’єднує бігові події міста Кракова, та має назву “Krolewska Triada Biegowa”.

Серія виникла в 2016 році за сприяння Комітету спортивної інфраструктури міста Кракова (Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie (ZIS)), який займається організацією престижних змагань у місті Кракові. До цієї так званої серії організатори включили 3 забіги (марафон, забіг на 13 кілометра та півмарафон). Траса усіх трьох забігів має сертифікат PLZA. А саме в серію увійшли:

  • PZU Cracovia Maraton;
  • PZU Bieg Trzech Kopców;
  • PZU Cracovia Półmaraton Królewski.

Після вдалого подолання “Krolewska Triada Biegowa” учасники отримують грамоту “Krolewska Triada Biegowa” та медальний стенд, на  три медалі тріади, який можуть забрати після закінчення  PZU Cracovia Półmaraton Królewski, в приміщенні TAURON Arena Krakow або в штаб-квартирі Ради спортивної інфраструктури у Кракові.