KELTY Goverla Race

KELTY Goverla Race

Run “Kelty Goverla Race” – гірський забіг у Карпатах, та є цікавою трейловою подією в України. Історія трейла “Kelty Goverla Race” розпочалась в 2013 році, а в 2019 році  відбулась його 6-та редакція. За цей час забіг “Kelty Goverla Race” став досить таки цікавою гірською біговою подією. Шостий старт став знаковим у розвитку трейла “Kelty Goverla Race”, так як до своїх вже звичних двох дистанцій на 8 км. та 16 км. додав ще одну дистанцію на 24 км. і тепер вона стала повністю круговою. Забіг на дистанцію 24 кілометра стартує в неділю зранку, а забіги-супутники у суботу вдень. Для дистанцій 16 та 8 кілометри старт спільний тільки проходить у різних напрямках. 

Трейл “Kelty Goverla Race” буде цікавим в першу чергу новачкам, які хочуть бігати гірські забіги через те, що в ньому немає ніяких особливих умов для участі. Що дає можливість новачкам не тільки отримати гарні емоції але й перевірити своє спорядження. Для більш професійних бігунів “Kelty Goverla Race”  буде цікавий тим що дає змогу перевірити свої підготовку, спорядження ну і звісно своїми краєвидами.

Крім цього у учасників забігів на 16 та 8 км. є можливість прийняти участь в акції “Чиста Говерла”.

Route

Маршрут трейлового забіга “Kelty Goverla Race” є досить цікавим так як дарує його учасникам гарні емоції та підкорити дві найвищі вершини України Говерлу та Петрос. Маршрут трейла досить гарно маркований та має 4 контрольних пункти на яких знаходяться також пункти гідрації. По одному контрольному пунктові знаходиться на вершинах Говерли та Петрос, плюс по одному пунктові біля підніжжя вершин.

Маршрут трейла "Kelty Goverla Race"
Маршрут трейлового забіга “Kelty Goverla Race”

Старт та фініш основної дистанції (24 км.) трейла “Kelty Goverla Race” відбувається в неділю зранку на галявині біля села Коземщик. Після чого учасникам забігу потрібно спочатку підкорити гору Петрос після чого їх маршрут лежить у напрямку наступної гори Говерли підкоривши яку йде спуск у напрямку фініша. Набір висоти на дистанції 24 км. складає – 1900 метри.

Забіги-супутники (16 км. та 8 км.) стартують в суботу вдень на галявині біля села Коземщик але їх фініш цих забігів розміщений на горі Говерла. Набір висоти на дистанції 16 км. складає – 1900 метри, а на дистанції 8 км. – 1200 метри.

Information about the race

  • Official name: Kelty Goverla Race;
  • Місто проведення: Козьмещик (Україна);
  • Time: червень;
  • Type: трейлова гонка;
  • Дистанція: 24 км., 16 км. та 7 км.;
  • Сертифікація маршруту: -;
  • Ліміт часу: 5 години;
  • Тип покриття: бездоріжжя;
  • Реєстрація: від 350 грн.;
  • Website: goverlarace.com