Grand Prix Traktu Brzeskiego

Grand Prix Traktu Brzeskiego

З даною серією забігів Grand Prix Traktu Brzeskiego (GPTB), я познайомився досить випадково коли приймав участь в Półmaratoni Wiązowski там мені й потрапила брошура про цю серію забігів. Чесно кажучи мою увагу дана серія привернула півмарафоном Bieg Siedleckiego Jacka тому я вирішив більш про неї дізнатись. Серія представляє собою 5 забігів, які проходять у містечках (Вйонзовна, Мінськ-Мазовецький, Біла Підляська, Межиріччя та Седльце) біля траси Варшава – Брест. GPTB входить 5 забігів на дистанції 5 км., 10 км., 15 км. та 21 км.. Відповідно до цього вона складається з 5 етапів:

 

 1. Етап:
  Półmaraton Wiązowski (5 км. та півмарафон);
 2. Етап:
  Ogólnopolskie Biegi Uliczne (15 км. та 5 км.);
 3. Етап
  Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega (10 км. та 5 км.);
 4. Етап
  Uliczna Międzyrzecka Dycha (10 км.);
 5. Етап
  Bieg Siedleckiego Jacka (5 км. та півмарафон).

Półmaraton Wiązowski, який відбувається у лютому відкриває серію GPTB, а фінал її проходить в кінці серпня під час півмарафону Bieg Siedleckiego Jacka, де й проходить підбиття підсумків та нагородження переможців серії GPTB.

Серія GPTB цікава тим, що її учасникам потрібно пробігти всі 4 дистанції (5 км., 10 км., 15 км. та півмарафон) за 5 етапів. Якщо учасник пробіг дві однакові дистанції, то береться його найкращий результат.  В GPTB є як загальна класифікація так і вікова, що є досить таки непогано. Для абсолютної класифікації максимальна кількість балів за один забіг 100, для вікової 50.

Нагороджуються перші 6 місць в загальній класифікації та перших 3 місця в віковій. При тому ті хто отримав нагороди в загальній класифікації в віковій не приймають участь.

 

Також цікавим є те, що участь в GPTB є безкоштовною.

Більш детально можна дізнатись на сайті: gptb.pl