Golden Trail Series

Golden Trail Series

Серія “Golden Trail World Series” існує, щоб відзначити та розвивати трейлранінг, як вид спорту. Серія виділяється в сучасному спортивному світі, поважаючи такі унікальні цінності, як паритет, справедливість, прозорість та чесність. Дана серія спрямована на просування професійних трейлранерів, як світових спортсменів. Демонструвати та захищати вражаюче природне середовище, де проводяться  змагання.Серія “Golden Trail World Series” складається з 6 кваліфікаційних забігів:

Фінал забіг: K42 Adventure Marathon

Кожна з шести гонок в серії була обрана спеціально через красиві краєвиди, свою складність, історію та атмосферу, яку вони пропонують як бігунам, так і глядачам. Це трейлові змагання, які бажає підкорити кожен любитель трейлів, і які занесені, до  списку бажаних трейлових змагань будь-якого бігуна.

“Golden Trail World Series” об’єднала в собі культові трейлові перегони в нову революційну концепцію. Чіткий і простий формат, в якому враховуються три кращі результати кожного бігуна в шести гонках. Це викличає хвилювання у публіки, яка стежить за всім сезоном, і гарантує, що елітні трейлранери зустрінуться один з одним максимум раз протягом року, гарантуючи високий рівень на кожній гонці.

Однак це більше, ніж просто бігова серія – це свято трейлраннінга, спортсменів і уболівальників. Кожне свято вимагає вечірки – фіналу, який втілює в собі все чим цікавий трейлранінг. Щороку “Golden Trail World Series” вибирає особливу гонку для Гранд-фіналу. 11 кращих чоловіків і жінок із загального рейтингу після 6-ї гонки будуть запрошені на Гранд-фінал. Це гарантує епічну битву до останнього фінішу.Після кожного змагання 30 найкращих учасників в загальному заліку отримують бали: 1 місце – 100 балів, 30 місце – 2 бали. Після останнього трейлу серії, “Ring of Steall”, загальний рейтинг визначить ТОП-11 чоловіків і 11 жінок. Ці 11 кращих чоловіків і 11 жінок будуть запрошені для участі в Гранд-фіналі.  Якщо бігун не потрапила в топ-11, але брав участь в 3 з 6 кваліфікаційних гонок, він / вона може самостійно прийняти участь у фіналі в Аргентині.

Бали за фінальний забіг будуть відрізнятися від балів за 6 кваліфікаційних забігів. У фіналі бігуни будуть отримувати подвоєнні бали, а саме 1 місце – 200 балів, 30 місце – 4 бали. У загальному рейтингу будуть враховуватися 3 кращі результати бігуна + результат фінального забігу.

Національні серії "Golden Trail National Series"

Після успішного 2018 року для для “Golden Trail World Series” в 2019 році починають з’явилася в деяких країнах національні серії (“Golden Trail National Series”). Серії “Golden Trail National Series” виникли в таких країнах, як Франція-Бельгія, Іспанія-Португалія, Італія, Чехія-Словаччина-Польща, Хорватія, Німеччина-Австрія-Швейцарія, Велика Британія, США-Канада, Мексика, Данія-Швеція-Норвегія-Фінляндія, Словенія.

У той час як “Golden Trail World Series” прагне зібрати разом кращих міжнародних спортсменів, “Golden Trail National Series” прагне зібрати разом кращих національних спортсменів і дати їм можливість бути запрошеними на “Golden Trail Championship”.Мета національної серії – дати можливість будь-яким сильним спортсменам взяти участь в найпрестижнішому міжнародному чемпіонаті по трейлраннінгу і помірятися силами з кращими спортсменами світу.

Кожна національна серія складається від 2 до 5 найкращих трейлових забігів країни + національний фінал і загальний фінал “Golden Trail National Series”, в якому будуть зібрані кращі з кожної “Golden Trail National Series”. 3 кращих чоловіки і жінки з кожної “Golden Trail National Series” після кожного національного фіналу отримають Golden Pass на чемпіонат “Golden Trail Championship”.

Golden Trail Championship

У той час як “Golden Trail World Series” збирає елітних спортсменів на 6 великих змаганнях, щоб досягти кульмінації в одному Гранд-фіналі, “Golden Trail Championship” прагне зібрати їх на одному заході, чотириденної етапі.

Будь-який бажаючий може брати участь за свій рахунок, якщо у нього є бажання, однак доступні Golden Pass для переможців у різних золотих гонках (серед іншого, гонки GTWS і GTNS), а також Golden Seg-ments (якщо в країні немає серії GTNS)) в більш ніж 20 країнах.Golden Pass забезпечує безкоштовний транспорт, проживання та харчування протягом всієї змагальної неділі. 11 кращих учасників “Golden Trail World Series” отримують Golden Pass і тому автоматично запрошуються на “Golden Trail Championship”, крім того 3 найкращих учасника “Golden Trail National Series” також отримують запрошення на “Golden Trail Championship”.