Golden Trail National Series Хорватія

Golden Trail National Series Хорватія

Свого часу, коли пробіг свій перший гірський трейл, а саме “Goverla Race”, захотілось щось подібне знайти і пробігти закордоном. Своє знайомство з закордонними трейловими забігами тоді хотів розпочати з Польщі, так як там досить великий вибір різних трейлових забігів та було дешево добиратись з України. Але реалізувати ці плани завадив 2020 рік. Але шукаючи тоді цікавий гірський закордоний трейл випадково натрапив на трейлову лігу “Golden Trail League”. Дана ж серія мене зацікавила тим, що крім світової серії вона складалась і з національних серій.З гірських забігів у мене в скарбничці є тільки участь в одному старті, тому вирішив, що цього року неодмінно потрібно пробігти якийсь закордоний гірський забіг. Так як в сучасних реаліях вибір країн для бігу досить обмежений, тому вирішив глянути, що цікавого в плані бігу можна знайти в Хорватії та випадково натрапив на місцеву трейлову серію під назвою “Kvarner Trails Series”.

“Kvarner Trails Series” привернула мою увагу тим, що складалась з забігів, де основна дистанція до 42 кілометрів. Крім того в цій трейловій серії окремо можна виділити два гірських забіги, а саме “Risnjak Trail” та “Ucka Trail”. Так як саме ці дві бігові події складають “Golden Trail National Series” Хорватії. Так у мене вийшла чудова нагода одночасно пробігти закордонний гірський трейл та прийняти участь в “Golden Trail National Series”.

Про серію

Хорватія приєдналась до “Golden Trail League”, а саме створити на її базі свою національну лігу в 2021 році. До “Golden Trail National Series” Хорватії увійшли такі гірські трейли, як:

  • Risnjak Trail – 30 кілометрів з набором висоти 1733 м.
  • Ucka Trail – 31 кілометрів з набором висоти 1520 м.

Ці два гірських трейли серії проходять в околицях міста Рієки, що робить їх досить зручними в плані доїзду.

Для участі в “Golden Trail National Series” Хорватії учасник має прийняти участь у двох забігах серії. Де після кожного забігу 30 найкращих учасників отримують відповідні бали (1 місце – 100 балів, 30 – 2 бали). Загальний рейтинг “Golden Trail National Series” Хорватії складається з суми балів отриманих учасником за два забіги, але якщо в учасників буде рівна кількість балів, то кращий той хто менше витратив часу на подолання двох трейлів.Крім того перших три місця “Golden Trail National Series”, як серед чоловіків так і серед жінок отримують грошову винагороду та “Golden Pass”, що дає змогу прийняти участь у “Golden Trail Championship”.