Їж і біжи. Неймовірна історія вегана-ультрамарафонця

Eat and run. The incredible story of a vegan ultramarathoner

  • Назва мовою оригіналу: “Eat & Run: My Unlikely Journey to Ultramarathon Greatness”
  • Автор: Скотт Джурек, Стів Фрідман
  • Жанр: Non-Fix, Мотиваційна література

Annotation

Скотт Джурек – ультрамарафонець. До цього спорту приходять не одразу. Це взагалі, можна сказати, не спорт, а філософія, сприйняття світу і себе в ньому. Філософію Джурека можна коротко сформулювати, як «не зашкодь природі, живи в гармонії з нею і постійно прагни до більшого». І ви відчуєте це в кожному рядку його книги “Їж і біжи. Неймовірна історія вегана-ультрамарафонця”.

Ця книга – незвичайне оповідання про його життя, крок за кроком підводила Скотта до все більш складним випробуванням – з дитячих років і до сьогоднішнього дня.

Це виклад ментальної картини світу ультрамарафонця, для якого біг – спосіб життя. Неможливо проводити стільки часу в русі, не маючи внутрішнього стрижня – жити саме так.Дивно, але Скотт при своїх величезних навантаженнях – веган, тобто харчується тільки натуральними продуктами виключно рослинного походження. Як можна зрозуміти, його веганство не має відношення до простої моді на вегетаріанство: він сам лікар і уважно стежить за своїм самопочуттям і результатами, які покращилися після виключення з раціону тваринних продуктів.

Impressions from the book

Із задоволенням прочитав цю книгу. Скотт Джурек – це американець з польським корінням, який бігає ультрамарафон. Він перейшов на вегетріанское харчування і став веганом, тобто не вживає ніяких продуктів тваринного походження. Він виявив, що при веганському харчуванні швидко відновлюється після важких навантажень. Крім того у книзі можна знайти 25 рецептів.

Справжнє джерело мотивації для кожного, хто хоче більше і краще бігати, правильно харчуватись, та й в цілому – жити усвідомлено.

Цитати з книги

Весь розрахунок простий: біжи, поки можеш бігти. А потім ще біжи. Знайди джерело сили і волі і біжи швидше.

Я продовжував займатися бігом, бо зрозумів: якщо ти щось почав робити – не кидай, бо в житті, як в ультрамарафоні, ти просто повинен продовжувати рухатися вперед.

Життя – це подорож, а не пункт призначення

Біг – це моя відповідь на будь-яку складність в житті.

як продовжувати рух, коли, здається, рухатися ти вже не можеш