Серія забігів AG 10 миль

Серія забігів AG 10 миль

В 2018 році мені мене доля закинула в Бельгію, а саме в місто Антверпен, там мені пощастило прийняти участь в біговій події “Antwerp 10 Miles & Marathon” та пробігти дистанцію 10 миль.  Це був перший та, поки, що єдиний забіг на 10 миль, який мені пощастило пробігти за мою бігову історію. Так як дистанція мені досить таки видалась цікавою, я вирішив пошукати, а де ще можна побігати забіги на дистанцію 10 миль.  Та тут знову мені на допомогу прийшов Антверпен, а точніше офіційний сайт Antwerp 10 Miles & Marathon. Виявилось, що в Бельгії існує своєрідна серія “AG 10 MILES SERIES” до якої входять 3 забіги, які проходять у найбільших містах країни, а саме:

  • Шарлеруа – “10 Miles de Charleroi”;
  • Брюссель – “AG Brussels 10 Miles”;
  • Антверпен – “AG Antwerp 10 Miles & Marathon”.

Серія триває два місяці розпочинається на початку березня з забігу  “10 Miles de Charleroi”, а закінчується забігом “AG Antwerp 10 Miles & Marathon” в кінці квітня.  Забіг “AG Brussels 10 Miles” проходить під кінець березня. Гарною родзинкою серії “AG 10 MILES SERIES”, являється те, що усі три забіги мають досить гарні траси, які проходять по досить цікавих місцях .

Траса забігу “10 Miles de Charleroi” проходить по центральній частині міста та охоплює околи його околиці. “AG Brussels 10 Miles” своєю трасою охоплює район Mutsaard. Перша згадка про селище на цьому місті датована 1297 році. Маршрут “AG Antwerp 10 Miles”  в основному проходить по району Berchem міста Антверпена. Що дозволяє учасникам не тільки насолодитись набережною, але ще побігати по тунелям, що з’єднують лівий та правий беріг міста.