El Gouna Half Marathon

El Gouna Half Marathon

“El Gouna Half Marathon” – гарна можливість для будь-якого спортсмена спробувати свої сили у напівмарафоні та ще й по завершенні бігового сезону. Адже у листопаді місяці не так багато проводиться змагань. Крім того, атлети зможуть познайомитися з місцевою культурою, звичаями та історією, отримати задоволення від спілкування з колегами, перейняти їх досвід і бути корисним новачкам. Тож, якщо ви ще не були в Єгипті, то варто про це замислитися.

Інформація про забіг

Історія

“El Gouna Half Marathon” – ще один напівмарафон, який проводиться в Єгипті кожен листопад, починаючи з 2019 року.

Маршрут

“El Gouna Half Marathon” передбачає змагання у трьох бігових дисциплінах: крім основної на 21 кілометр, ще забіги на 10 та 5 кілометрів для новачків та менш підготовлених спортсменів. Це шосейна гонка, яка проходить мальовничими вуличками невеличкого міста Єль Гуна, розташованого всього в 25 кілометрах від курортної Хургади. На учасників чекає рівне майже без перепадів висот, добре асфальтоване покриття.Також по всій дистанції облаштовані зручні пункти гідрації. 

el gouna half marathon

На заході присутні волонтери, які допомагають інформаційно та слідкують за безпекою, карети швидкої про всяк випадок, а також добре організований міський транспорт для легкого доступу до змагань немісцевих жителів. Реєстрація традиційно відбувається онлайн на офіційному сайті напівмарафону, при цьому, кожен учасник повинен сплатити внесок у розмірі 45 дол. США. По прибутті на змагання він також отримує стартовий пакет з власним номером, а по завершенні – пам’ятні нагороди і сувеніри.