Easter Run

Easter Run

Великодні забіги – є доволі поширеною практикою у всьому світі. “Easter Run” – український забіг, що проходить у Харкові у переддень Великодня і присвячений святкуванню Великодня.

Інформація про забіг

Історія

В Україні змагання до Великодня вперше були проведені у квітні в 2019 році у місті Харкові. Реєстрація на гонку “Easter Run” відбувається у вже традиційний для подібних змагань спосіб в режимі онлайн на офіційному веб-сторінці бігової події. Кожен бажаючий прийняти участь в забігу має зазначити свої особисті дані і сплатити реєстраційний внесок, розмір якого коливається в залежності від дати реєстрації та обраної дистанції. У першій редакції забігу “Easter Run” було передбачено декілька дистанцій, основна довжиною в 30 кілометрів, а також дистанції-супутники в 21, 10 та 5 кілометрів.

Маршрут

Маршрут забігу “Easter Run” є круговим, довжина одного кола становить 3 кілометри. Він являє собою добре асфальтовану трасу біля “Лісопарку”.

Маршрут забігу "Easter Run"

Загалом це доволі рівнинна дорога з невеликим підйомом наприкінці кола. Пункт гідратації організатори гонки розмістили на початку кожного кола. Старт і фініш знаходиться в одній точці біля вело-центра “Спиця”.