Drohobych Half Marathon

Drohobych Half Marathon

“Drohobych Half Marathon” – щорічний півмарафон на дистанцію 21,095 кілометр, що проходить у містечку Дрогобич, що на Львівщині. Організаторами змагань є ініціативна група місцевих жителів, спортсменів, підприємців, журналістів та просто активістів, яким не байдужий спорт і які хочуть його популяризувати. У рамках бігової події відбуваються змагання не лише у півмарафоні, але й забіг на дистанцію 7 кілометрів. Організатори забігу добре подбали не лише про безпеку спортсменів на трасі та різні організаційні моменти, але й про розваги гостей заходу. На них чекають різні екскурсії, екскурси в історію, музичні заходи та шоу. Тож, у стартовому містечку завжди весело і цікаво. А сама подія без сумнівів залишить по собі масу приємних спогадів і вражень у всіх учасників без винятку.

Інформація про забіг

Історія

Півмарафон в Дрогобичі – доволі молодий український півмарафон, який розпочав свою історію в 2021 році, коли вулички Дрогобича уперше приймали любителів бігу та дарували їм чудові враження від бігу. “Drohobych Half Marathon” завжди вирізнявся якісною організацією та гарною атмосферою.У 2022 році у зв’язку із повномасштабним вторгненням російстких військ на територію України проведення півмарафону у Дрогобичі було під великим питанням. Однак, змагання все ж таки відбулися. Було проведено благодійний півмарафон під лозунгом “Україна переможе!”. Усі зібрані кошти від бігового заходу організатори вирішили передати на допомогу Дрогобицькій ТРО. Участь у змаганнях могли приймати як професійні спортсмени, так і любителі, не було  ніяких обмежень.

Маршрут

Маршрут півмарафону являє добре асфальтовану трасу, яка проходить історичною центральною частиною міста вздовж мальовничих вілл, збудованих ще у часи Австро-Угорської імперії. Траса має гарну розмітку і на ній передбачено кілька пунктів освіження та гідратації, де кожен учасник має можливість поповнити запаси питної води, підживитися свіжими фруктами, водою чи ізотоніком.

drohobych half marathon

Реєстрація на участь у півмарафоні проходить в режимі онлайн на порталі спортивних заходів – run style. Кожен бажаючий має заповнити реєстраційну форму, вказати свої особисті дані та сплатити реєстраційний внесок. Його розмір залежить від дати реєстрації та обраної дистанції. По прибуттю до стартового містечка атлети повинні отримати стартові пакети із власними номерами та фірмовими футболками. По завершенню змагань учасники отримують пам’ятні медалі та дипломи, а переможці грошові призи.