Copenhagen Marathon

Copenhagen Marathon

“Copenhagen Marathon” – це безперечно та бігова спортивна подія, про участь в якій мріє кожен спортсмен. Престиж гонки визначається високим рівнем її організації та зростаючою кількістю спортсменів, що кожен рік беруть в ній участь. Організатори змагань передбачили усі дрібниці, щоб зробити участь у цій гонці найбільш комфортною для кожного будь то спортсмен чи просто глядач.

Інформація про забіг

Історія

Змагання з бігу на марафонську дистанцію у 42,195 кілометрів, які проходять щороку навесні у столиці Данії вже майже півстоліття. “Copenhagen Marathon” кожен рік збирає рекордну кількість учасників (близько 12 тис. атлетів), а також понад 100 тис. глядачів. У 2020 та 2021 році 41-й та 42-й марафони у Копенгагені були скасовані через епідемію коронавірусу. Але вже в 2022 році відбувся новий старт, в якому прийняло участь 11295 спортсменів, тисячі глядачів та сотні волонтерів.

Маршрут

Маршрут марафону являє собою добре асфальтовану трасу, яка проходить повз історичну частину міста, старими вуличками Копенгагена.

Маршрут марафона "Copenhagen Marathon"

Тому учасники марафону в Копенгагені можуть насолодитися не лише заняттям улюбленим видом спорту, але й красою навколишньої архітектури. Кожен зможе побачити Nyhavn (Нову гавань), стару фондову біржу “Børsen” та будівлю парламенту “Christiansborg”, відчути дух історії і поринути у неперевершену атмосферу спортивного свята. Старт та фініш знаходяться у гавані перед островом Бригге. 

Маршрут “Copenhagen Marathon” складається з одного кола, де передбачено 12 зон гідратації. Вони розташовані через кожні 3-4 кілометри. Траса добре промаркована і має сертифікат AIMS, а сам марафон носить бронзовий статус Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (World Athletics Bronze Label Road Race). Ліміт часу на подолання дистанції складає 6 годин. Зона старту поділена на стартові блоки в залежності від очікуваного часу фінішу. Спортсмени мають змогу обирати підходящий для них стартовий блок.