Прогулянка Броварським лісництвом - Еко-трейл "Барви Осені"

Прогулянка Броварським лісництвом - Еко-трейл "Барви Осені"

Знайомство з забігами, що проводяться на території Броварського лісництва, я розпочав з півмарафону “Осінній лист” у 2018 році. Після того мені вже не раз доводилося милуватися красою Броварського лісу та спостерігати як він навесні прокидається та оживає після зимування. Завершенням знайомства з трейловими забігами на території лісництва став еко-трейл “Барви Осені”. У цей час ліс одягнувся у осінні кольори та став ще прекраснішим.

Реєстрація

У еко-трейла “Барви Осені” є власний офіційний веб-сайт runbrovary.com.ua на якому проходить реєстрація учасників. На вибір бігунам пропонуються три дистанції: на 5,5, 12 та 21 кілометрів.

Основний маршрут півмарафону у 21 кілометр представлений двома колами, які проходять по території Броварського лісництва. Також на дистанції передбачено три пункти харчування – на 5, 10 та 15 кілометрах.

Біг

Вперше участь у трейловому півмарафоні у Броварському лісництві я брав у жовтні два роки тому. Під час бігу у трейлі “Весняий ліс” мені вдалось помилуватися красою весняного лісу. У цьому році мені випала змога подивитися як цей ліс виглядає восени, коли барви стають такими різноманітними. У біговий календар додався еко-трейл “Барви Осені”, що буде для мене вже третім забігом на території цього прекрасного лісництва.Черговий біговий ранок розпочався з подорожі до вже знайомої для мене місцевості. Броварське лісництво вже багато років восени збирає прихильників бігу, що бажають підкорити осінній ліс з його неймовірними піщаними стежками. Для мене цей півмарафон стане останнім, який я пробіжу по території цього лісництва. Як і в перше моє знайомство з лісом два роки тому, попереду мене чекала цікава дистанція у 21 кілометр.

Старт півмарафону було призначено на 9:00. Стартовий майданчик розмістили навпроти будинку лісника. Маршрут з двох кіл проходив піщаними стежками осіннього лісу.

Першу частину забігу я розпочав доволі жваво. Перші дві милі проходили стежками, які вже були мені знайомі по попереднім півмарафонам. Коли на шляху мені зустрілося улюблене перехрестя Броварського лісу, спалахнули приємні спогади як я брав участь у півмарафоні “Осінній лист” у 2018 році. Було трішки шкода, що у цей раз організатори добре промаркували маршрут. Через це в мене не було жодного шансу збитися зі шляху.

Половину півмарафону я подолав за 57 хвилин – досить непоганий результат. Друга ж частина “Барв Осені” проходила все в трохи повільнішому темпі, який дозволяв мені насолоджуватися красивими пейзажами лісництва та й зустрічними на його стежках невеличкими піщаними гірками. Останній раз я перетнув фінішну лінію півмарафону у Броварському лісництві за 2 години 27 хвилин від старту.

Враження

Молодий біговий захід, еко-трейл “Барви Осені”, став чудовим доповненням у низці українських трейлових забігів та півмарафонів у Броварському лісництві. Еко-трейл може похвалитися прекрасним організаційним рівнем, якісною розміткою траси та доволі цікавим лісовим маршрутом.

Для мене півмарафон “Барви Осені» став яскравим завершенням досвіду участі у трейлах, що проводяться на території Броварського лісництва. Ця локація дарувала мені неймовірні враження останні три роки. Початок цієї пригоди, як і її завершення видалися дуже гарними та приємними.


Booking.com