Зимові пригоди на автодромі Чайка - "Різдвяні перегони"

Зимові пригоди на автодромі Чайка - "Різдвяні перегони"

Після пригод у Кременецьких горах я вирішив прийняти участь одразу в 13,5 кілометровій біговій прогулянці на автодромі “Чайка”. З цим місцем перше моє знайомство відбулося влітку 2018 року, коли брав участь в “Петропавлівському півмарафоні”, маршрут якого частково проходив територією автодрому. Що стосується різдвяних перегонів, то їх маршрут пролягав повністю автодромом “Чайка”, що мене і зацікавило. Крім того це був другий забіг в моїй біговій кар’єрі після “Ltava Run Racing” , де маршрут гонки повністю проходив по треку автодрому.

Реєстрація

Зареєструватися на участь в зимовому забігу “Різдвяні перегони” можна було на сайті timingevents.com, де кожен зі спортсменів мав обрати одну з двох дистанцій, забіг на 13,5 або 4,5 кілометра.

маршрут різдвяних перегонів

Маршрут перегонів, як вже я зазначив раніше, проходив по треку автодрому “Чайка”, вкритим шаром снігу. Основна дистанція 13,5 кілометрів складалася з трьох кіл по 4,5 кілометри кожне коло.

Біг

Забіг на автодромі “Чайка” відбувся майже одразу після інших змагань – трейлового забігу “Щедрик”, в якому теж приймав участь. Тому, повернувшись недільного ранку з Кременця, я майже одразу відправився на автодром “Чайка”. Тут на мене очікувало 13,5 кілометри по засніженому треку. До речі, бажаючих таких, як я спробувати свої сили у цих змаганнях виявилася досить велика кількість. Серед бігунів я навіть зустрів кілька знайомих, що було дуже приємно. Свій стартовий пакет я отримав о 9 годині ранку, а вже об 11-тій після невеличкого брифінгу організаторів події відбулися самі старти.

бігові друзі

Забіг “Різдвяні перегони” вирішив розпочати неспішно, адже маршрут забігу проходив по засніженому треку автодрому, тому в мене не було особливо великого бажання другий день поспіль бігти по снігу. Перші 5 миль промайнули досить швидко, мені вдалося їх подолати за 50 хвилин. На останньому колі почала з’являтись втома в першу чергу через суботню бігову прогулянку в Кременецьких горах. Тому останні 3 милі перед фінішем забігу на автодромі “Чайка” долав я досить повільно. Після завершення змагань учасників забігу організатори частували смачним гарячим чаєм та різними смаколиками.

Враження

Забіг “Різдвяні перегони” залишив по собі в мене багато позитивних вражень, як від організації самої події, так і від маршруту забігу в цілому. Він проходив по засніженій території автодрому “Чайка”, що додало особливого колориту цьому забігові.


Booking.com