Червоноградська десятка

Червоноградська десятка

Червоноград приєднався до бігових міст України в 2017 році. Тоді вулички цього чудового міста у Львівській області вперше приймали учасників 10-тикілометрового забігу, який через це і отримав назву “Червоноградська десятка”.

Інформація про забіг

Історія

В 2017 році в містечку Червоноград уперше пройшов забіг на 10 кілометрів “Червоноградська десятка”. З того часу змагання відбуваються щороку. Лише в 2021 році вони були під серйозною загрозою через епідемію коронавірусу. Однак, п’ятий забіг все ж-таки відбувся у жовтні 2021 року. 

Змагання, хоч і мають нетривалу історію, однак з кожним роком стають все більш популярними не лише в регіоні, а й по всій Україні. Про це свідчить кількість учасників, що постійно зростає. Головна особливість цього заходу, що він не прив’язаний до певної дати або сезону. “Червоноградська десятка” відбувалася за всю історію свого існування в різні сезони: навесні у квітні, влітку у серпні, а також восени у жовтні. Цей забіг, як і будь-який інший, є гарною нагодою для кожного атлета перевірити власні сили і рівень підготовки до більш серйозних та виснажливих змагань. Крім того, участь у десятці завжди дарує неперевершені емоції та радість кожному, хто причетний до цієї події.  

Маршрут

Маршрут забігу "Червоноградська десятка"

Маршрут “Червоноградської десятки” проходить по добре асфальтованій, маркованій і головне сертифікованій трасі середмістям Червонограда. Маршрут забігу починається на Вічевій площі. Він складається з одного кола і має один пункт гідрації на відмітці у 5 кілометрів. Також на заході присутні завжди медики та охорона. Реєстрація на забіг “Червоноградська десятка” проходить онлайн. Кожен учасник повинен сплатити реєстраційний внесок, після чого він отримує стартовий пакет з власним номером, а по закінченню змагань – пам’ятні сувеніри та медалі, призи кожному призеру і переможцю. Обов’язкова умова – це наявність медичної довідки у кожного спортсмена.