Черкаська десятка

Черкаська десятка

“Черкаська десятка” – це щорічні змагання з бігу на дистанцію в 10 кілометрів, що проводяться у Черкасах в середині вересня. Це шосейна гонка, маршрут якої прокладено в основному через центральні вулички міста. Тож кожен спортсмен має можливість не лише перевірити свої сили у бігу, але й помилуватися красою обласного центру.

Інформація про забіг

Історія

Кожен бажаючий прийняти участь у цьому забігу “Черкаська десятка” має можливість подати свою заявку в режимі онлайн. Після прибуття спортсмена до стартового містечка він отримує свій стартовий пакет із власним номером. Реєстрація на забіг є повністю безкоштовною, тобто не треба сплачувати ніякого реєстраційного внеску, як зазвичай це робиться.

Маршрут

Маршрут гонки являє собою добре асфальтовану і промарковану переважно рівнинну трасу, яка проходить центральними вулицями міста. Він складається з одного кола на 10 кілометрів.

маршрут забігу "Черкаська десятка"

Організатори також передбачили на маршруті пункт гідратації та харчування. Під час забігу постійно присутні численні волонтери, медики, які готові прийти на допомогу спортсменам у разі чого. Долати такий маршрут досить комфортно, адже більша частина траси знаходиться у затінку дерев.