Прогулянка Черкасами - "Черкаська десятка"

Прогулянка Черкасами - "Черкаська десятка"

На початкові осенні бігові події помаленько почали знову насичувати мої вихідні звісно не тими стартами, які планувались на початкові 2020 року. Кінець серпня та вересень виявились досить плідними, так як вдалось відвідати два трейлових забіги (“Забіг в Пирогово” та “Тропа над Россю”) та шосейний півмарафон (“Luchesk Half Marathon”).

Закінчити свій біговий вересень вирішив забігом, який тільки цього року поповнив календар українських десятикілометрових забігів – “Черкаською десяткою”. Крім того десятка в Черкасах, як не дивно стала для мене другим шосейним забігом на десять кілометрів, який відвідав в Україні за той час який бігаю. Першим же шосейною десяткою став минулорічний забіг – “Червоноградська десятка”.

Реєстрація

Зареєструватись на забіг “Черкаська десятка” можна было через сайт newrun.timer.org.ua, де потрібно було ввести свої контактні дані після чого бажаючому прийняти участь в забігові присвоювався стартовий номер. Реєстрація на забіг “Черкаська десятка” була безкоштовною (умовно, так як на організацію забігу все рівно було потрачено кошти).

“Черкаська десятка” складалась тільки з однієї дистанція у десять кілометрів. Маршрут якої складався з одного кола та проходив вздовж центрального бульвару міста Черкас.

Біг

До Черкас завітав п’ятничним вечором, де мене на вокзалі зустрів Сергій, з яким ми минулого року разом підкорювали “Корону Польських Півмарафонів”. Крім того ми не бачились вже майже рік так як останій старт, на якому зустрічались був півмарафон в Кракові в жовтні 2019 року. Тому вечор перед “Черкаською десяткою” пройшов досить цікаво за розмовами на різні навколо бігові теми.Початок суботнього ранку розпочався з подорожі до стартового містечка забігу, що б отримати свій стартовий номер для участі в забігові. Головна частина суботнього бігового свята в Черкасах, а саме старт забігу “Черкаська десятка” розпочалось о 10 годині ранку навпроти будинку Черкаської міської ради.

Бажаючих суботнього ранку пробігти 10 кілометрів вулицею Черкас виявилось досить багато. Перша редакція забігу “Черкаська десятка” зібрала до півтисячі учасників, що не могло не радувати, так як з кожним роком “біганутих” заради яких в містах і містечках України у вихідні дні перекривають вулиці стає все більше і більше.

Після того як учасники зібрались в стартовому коридорі та був закінчився стартовий відлік розпочалось моє знайомство з забігом. “Черкаська десятка” для мене почалась достатньо швидко особливо перші 3 мили забігу.

Другу частину забігу вийшло пробігти повільніше за першу, особливо що стосується 5 та 6 милі забігу так як під кінець почав помаленько здавати. Сам же маршрут забігу “Черкаська десятка” виявився комфортним для бігу, так як проходив рівниною трасою. Від сонця учасників забігу захищали крони дерев, які росли вздовж бульвару.

Враження

Забіг “Черкаська десятка” був організований дуже добре та залишив по фініші позитивні враження. Маршрут забігу був повністю перекритий від сторонього транспорту, тому учасники могли комфортно долати дистанцію та насолоджуючись бігом. Одне чого не зустрів на маршруті забігу так це пункту гідрації, хоча для забігів дистанцію в десять кілометрів має бути один пункт гідрації.


Booking.com