Cairo Marathon

Cairo Marathon

“Cairo Marathon” – це щорічні змагання з бігу, що проходять у лютому в місті Каїрі (Єгипет). У рамках бігової події відбувається не лише забіг на основну марафонську дистанцію, а й гонки на 10 та 21 кілометр. Тут кожен може перевірити себе на витривалість. Організаторами марафону виступають Міністерство молоді і спорту та “Cairo Runners”.

Інформація про забіг

Історія

Марафон в Каїрі проводиться починаючи з 2014 року, і збирають понад 3500 спортсменів з різних країн світу. В цілому цей марафон користується великою популярністю серед спортсменів. Участь у ньому – це вдала нагода ще раз перевірити свої сили на витривалість і стійкість, побачити щось нове і познайомитися з новими країнами, людьми і однодумцями по спорту.Кожен бажаючий прийняти участь у марафоні має можливість залишити свою заявку онлайн на офіційному сайті марафону. Там необхідно вказати свої дані, обрати потрібну дисципліну та сплатити відповідний реєстраційний внесок (близько 30 доларів). Його розмір залежить від дати реєстрації і забігу, в якому планується ваша участь. По прибуттю до стартового містечка кожен спортсмен отримує власний стартовий пакет із фірмовою футболкою, чіпом для виміру часу та пам’ятними сувенірами, подарунками.

Маршрут

Маршрут марафону є сертифікованим EAF і складається з одного кола, яке необхідно пробігти двічі один раз в одному напрямку, а другий раз – у зворотному. Траса має якісну розмітку і асфальтне покриття. Вона пролягає вуличками старовинного міста Каїр, вздовж набережної річки Ніл, тож учасники мають можливість насолодитися гарними краєвидами і красою архітектурних пам’яток, які будуть зустрічатися на їх шляху.

cairo marathon map

Спортсмени бігтимуть повз Церкву Святого Георгія, Єгипетський геологічний музей, а далі через острів Рода до Університетського мосту. По завершенню марафону усі, хто перетнув фінішну пряму, отримують диплом і медаль.