“Bieg Niepodległości” Poznan

“Bieg Niepodległości” Poznan

У польській Познані біг вважається одним із найпопулярніших видів спорту. Зокрема, на вулицях міста можна зустріти багато бігунів різного віку та рівня підготовки. Тому не дивно, що саме тут проводяться різноманітні бігові змагання. Одне з них вважається справжнім рекордсменом. Це забіг на 10 кілометрів, що приурочений до Дня Незалежності країни “Bieg Niepodległości”. Його проводять щороку 11 листопада, починаючи з 2018 року.

Інформація про забіг

Історія

За свою досить коротку історію змагання стали одними з наймасовіших серед 10-кілометрових забігів у Польщі. В перший дебютний рік ліміт в 10 тис. учасників був перевищений достроково. Медалі, що отримали учасники на згадку, визнали найкрасивішими, а сам захід став подією року. На старті усі учасники утворили найбільший у Польщі живий біло-червоний прапор! Це було неймовірно і дійсно увійшло в історію.

Маршрут

Маршрут “Bieg Niepodległości” у Познані має сертифікат PZLA.

Маршрут забігу проходить центральними вуличками Познані. Тому кожен спортсмен має можливість отримати задоволення не лише від бігу, а й помилуватись архітектурою міста. Бігова подія вирізняється гарною організацію, яка кожен рік покращується. Реєстрація на участь проходить, як і в багатьох інших подібних заходах, в онлайн режимі.

Кожен бігун отримує перед змаганнями стартовий пакет з власним номером, а по закінченні забігу – медалі, пам’ятні призи, футболки, частування. Протягом усього маршруту передбачені пункти харчування і гідротації, а також постійно присутні волонтери, які слідкують за безпекою на трасі та готові у будь-який час надати інформаційну підтримку.Забіг “Bieg Niepodległości” Poznan вартий того, щоб кожен досвідчений і не зовсім бігун міг прийняти в ньому участь. Перевірте свій рівень підготовки та організм на витривалість, особливо, якщо ви новачок і готуєтеся до більш серйозних стартів, отримайте позитивні емоції від бігу на 10 кілометрів у Познані, а також від знайомства з цим чудовим містом, людьми і історією.