Bialystok Half Marathon

Bialystok Half Marathon

Участь у “Bialystok Half Marathon” це гарним досвідом для будь-якого любителя бігу, адже він має можливість не лише перевірити власні сили, витривалість організму, а ще також обмінятися досвідом з колегами, отримати задоволення від знайомства з новим містом, його архітектурними пам’ятками, історією тощо.

Інформація про забіг

Історія

Півмарафон “Bialystok Half Marathon” – це півмарафон, що проходить у місті Білосток і входить до Корони польських півмарафонів (“Crown of Polish Half Marathons”) разом із Варшавським, Познанським, забігами у Гдині та Вроцлаві. Змагання відбуваються щороку, починаючи з 2012, і кожен раз збирають усе більше і більше учасників не лише із Польщі, а й з інших країн світу. Так, у 2019 році в ньому прийняли участь близько 5000 атлетів.В 2020 році через ситуацію з COVID-19 старти були перенесені на весну наступного року. 

Реєстрація на участь в півмарафоні проходить, як зазвичай, в онлайн режимі на офіційному сайті півмарафону. У вартість реєстрації входить не лише стартовий номер з чипом для обліку часу, а й сумка з сувенірами, інформаційний буклет, ночівля в спортзалі, камери схову для особистих речей, зони харчування та гідратації, медаль фінішера, роздягальні, душ та масаж після фінішу, диплом учасника та медична допомога за необхідності. По прибуттю на місце змагань кожен спортсмен повинен отримати власний стартовий пакет і номер, надавши посвідчення особи. 

Маршрут

Маршрут півмарафону в Білостоку проходить добре асфальтованими вуличками зеленого міста, вздовж річки Бяла (Biala), через заповідник Звежинецький ліс (Las Zwierzyniecki). Стартує забіг від замку Браницьких – резиденції XVIII століття, яку ще називають “підляшський Версаль”. Фініш півмарафону знаходиться недалеко від старту – біля мерії міста.

Маршрут півмарафона "Białystok Półmaraton"

Траса півмарафона має сертифікат PLZA та AIMS, а також є володарем відмітки European Athletics Quality Road Race. Вона добре промаркована та має 4 пункти гідрації 5, 10, 14 та 18 кілометри. Організатори також подбали про високу безпеку змагань. Весь автомобільний рух маршрутом перекривається на час проведення забігу, а також постійно присутні волонтери, поліція, медики та рятівні служби.