Трейл "По краю зими"

Трейл "По краю зими"

Трейловий забіг “По краю зими” – це щорічний гірський забіг, що проходить наприкінці листопада- початку грудня у кемпі “Білий слон – Дземброня” в Карпатах. Для всіх учасників гірського забігу передбачено трансферти, харчування та проживання. По закінченні гонки вони отримують пам’ятні медалі, диплом та призи.

Інформація про забіг

Історія

Реєстрація на участь у гірському забігові “По краю зими” проходить в режимі онлайн. Для цього необхідно заповнити електронну форму, яка знаходиться за посиланням на сторінці AdvenTURE Competitions Series”. При цьому, вказуються особисті дані спортсмена та сплачується організаційний збір. Його розмір залежить від дати реєстрації та обраної дистанції. Також існують знижки для тих, хто планує взяти участь одразу в двох видах дистанцій.

Маршрут

Маршрут гірського забігу проходить по пересіченій місцевості в Карпатських горах. Зокрема, гонка стартує у кемпі “Білий Слон” і прямує до  села Дземброня, гори Смотрич, Вухатий Камінь далі йде до хребта Косарище, Степанський і повертає до кемпу “Білий Слон”.

маршрут гірського забігу По краю зими

Такий маршрут не лише є гарною перевіркою організму на витривалість, але й можливістю помилуватися гарними гірськими краєвидами і природою Карпат, хоча і в складних погодних умовах. Участь в такій гонці вимагає від спортсмена спеціального одягу та обладнання, список якого можна знайти на сайті компанії-організатора.