Antwerp 10 Miles

Antwerp 10 Miles

Antwerp 10 Miles” є одним з найпопулярніших бігових заходів, що відбувається навесні в бельгійському місті Антверпен. Якщо раніше в ньому приймали участь не більше сотні учасників, то сьогодні ця спортивна подія щороку збирає понад 35 тис. атлетів з багатьох країн світу. Під час забігу на  спортсменів чекають пам’ятні подарунки та медалі, а також призи усім переможцям змагань.

Інформація про забіг

Історія

Історія забігу “Antwerp 10 Miles” розпочалась в 1986 році. У 2021 році 10 мильний забіг в Антверпені пройшов новою трасою по всьому Гальгенвелю. Завдяки цьому учасники отримали подвійне задоволення від самого забігу та наданої їм можливості помилуватися красивим краєвидом на місто Антверпен. 

Серія забігів AG 10 миль

Зареєструватися на участь у забігові можна в режимі онлайн. Забіг в Антверпені – це не лише гарна нагода перевірити себе на витривалість, свій рівень підготовки, але й отримати незабутні враження від самої події, знайомства з містом, його природою, історією, архітектурою, людьми тощо. Під час проведення змагань можна перейняти досвід інших спортсменів, насолодитися чудовою атмосферою свята. Адже усі жителі і гості міста збираються на вулицях міста вздовж бігової траси, щоб палко підтримувати кожного учасника.

Маршрут

Маршрут забіга "Antwerp 10 Miles"

Маршрут забігу “Antwerp 10 Miles” пролягає по асфальтованій трасі історичним центром міста, зокрема, через відомий тунель Кеннеді та Waasland. Головна дистанція складає 10 миль або 16,1 кілометрів. Організатори забігу “Antwerp 10 Miles” передбачили усе необхідне для комфорту і безпеки його учасників, а також кожен рік вдосконалюють рівень організації. Протягом усієї дистанції передбачені пункти харчування та гідрації, постійно присутні медичні працівники та забезпечується охорона.