Бігова серія "AG 10 Miles Series"

Бігова серія "AG 10 Miles Series"

У 2018 році мені пощастило опинитися у Бельгії та завітати до міста Антверпен. Саме тут мені вдалося взяти участь у неймовірній біговій події, яка тоді мала назву “Antwerp 10 Miles&Marathon”, де найпопулярнішою була дистанція на 10 миль (16 кілометрів), яку я й пробіг. Для мене це був перший у біговому досвіді забіг саме на 10 миль, й поки що він залишається єдиним.

Така дистанція виявилася для мене достатньо цікавою, тому захотів пошукати де ще можна пробігти її у рамках бігових подій. У цьому мені допоміг офіційний веб-сайт забігу “Antwerp 10 Miles“. Як виявилося у Бельгії проводиться своєрідна серія забігів під назвою “AG 10 Miles Series”. До цієї бігової серії входять три забіги, що проводяться у самих великих містах Бельгії, а точніше:Відкриває бігову серію “AG 10 Miles Series” забіг у місті Шарлеруа у березні, а закриває забіг у місті Антверпен у квітні – усього серія триває два місяці. Особливістю серії можна назвати те, що кожен забіг може похвалитися дуже хорошою трасою, яка проходить цікавими місцями.

Траса забігу у Шарлеруа проходить через центр міста і його околицями. У Брюсселі маршрут забігу проходить історичним районом міста під назвою Mutsaard, перша згадка про поселення на його території датується 13 сторіччям. У місті Антверпен траса теж доволі цікава – вона проходить районом Berchem, який радує бігунів красою набережної річки Шельда та ділянками з тунелями, що з’єднують правий та лівий береги міста.


Booking.com