Головна » Блог » Wild North Way

Wild North Way

03.02.2019 Просмотров:

Ліс, сніг, озeра, болота, камиші та багато інших пригод чeкають на тeбe на дикому шляху. “Біжи дико, нe стримуй звіра в собі”  – це основна завдання забігу “Wild North Way”.

“Wild North Way” зимовий трейл, який розпочав свою нову історію в 2019 році після оновлення траси її збільшили на 4 км. та ребрендінгу самого забігу. До 2019 року він відбувався під назвою “North Wild Way” та мав трасу забігу в 20 км. та 10 км. відповідно. Забіг “Wild North Way” входить в серію забігів “Wild”  та розвивається разом з нею.  Даний забіг є володарем чудової зимової траси, яка проходить по лісі, полю та болотах Київщини.Забіг дарує досить чудові та незабутні емоції своїм учасникам навколишніми зимовими краєвидами, які вони зустрічають на своєму шляху під час бігу.

Дистанции

Дистанція

24 км.

Місто

Конча-Заспа (Україна)

Стартовий внесок

від 450 грн.

Учасників

300

Ліміт часу

3 години 30 хвилин

Покриття

грунт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника,  електронний чіп для реєстрації результату, роздягальні і камери схову. Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком забігу біля стартового містечка в будинку культури “Конча Заспа”.

Пункти харчування

Пункти гідрації та харчування розміщувались на дистанції 6, 12, 18 км. та на фініші. Після фінішу учасники могли відновити  сили різним частуванням на фініші.

Допуск до забігу

Для участі в забігові потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників) та медичну довідку чи спортивну страховку.

Карта забігу

Київ

Київ – столиця України, розташована на річці Дніпро. Місто має великий культурним запасом – тут знаходиться більше 30 музеїв, близько 2000 унікальних пам’яток архітектури, 33 театри, величезна кількість постійно діючих художніх виставок. Головною перлинами міста є Києво-Печерська лавра, Софіївський собор, Золоті ворота, Андріївська церква, Хрещатик та площа Незалежності. Києво-Печерська лавра – найдавніший монастир на Русі – був заснований у 1051 році при Ярославі Мудрому. Софійський собор – це видатна пам’ятка давньоруської архітектури, що є головним храмом київських митрополитів. Андріївська церква була закладена в 1744 році та являється перлиною бароко. Київ є одним з найзеленіших міст світу. У ньому понад 60 парків та скверів. У парках Києва можна прекрасно провести час, насолоджуючись природою. Головні парки міста – Ботанічний сад, Гідропарк, Парк Слави, Труханів Острів, Володимирська гірка з приголомшливим видом на лівий берег Дніпра. Недалеко від Києва знаходиться музей народної архітектури та побуту “Пирогово”.