Головна » Блог » Warsaw Half Marathon

Warsaw Half Marathon

25.04.2018 Просмотров:

Історія “Półmaratonu Warszawskiego” починається 26 березня 2006 року. Для Варшави та організатора – Фонду Варшавського марафону – це був особливий день. Перше видання вже було дуже популярним, тоді дістались фінішу 1066 учасника. З сьогоднішньої точки зору, це може здатися не дуже, але пам’ятайте, що 12 років тому біг у Польщі був не таким популярним, і в тодішніх умовах це було одним з найбільших бігових подій в країні.

Атмосфера великого бігового свята супроводжувала “Warsaw Half Marathon” кожну його редакцію. 10-й ювілейний “Warsaw Half Marathon” був організований під гаслом “Десятиріччя, яке змінило польський біг”. Дійсно, порівнюючи явки минулих стартів та кількість учасників  його 10-ї редакції ( 12 957 учасника ) може побачити, наскільки великі зміни відбулися у масових забігах у Польщі. 10-й “Warsaw Half Marathon” увійшов в історію як найбільша гонка в Польщі, і по сьогоднішній день він є рекордним за рівнем відвідуваності півмарафону, які проводиться в Польщі. З організаційної сторони це був величезний виклик, адже через пожежу мосту Лазіенковського трохи більше місяця до події довелося повністю змінити маршрут та концепцію пробігу буквально в останню хвилину.

2016 рік – приніс ще одну зміну маршруту, а також місця старту та фінішу. Цього разу бігунів перейняв “Plac Trzes Krzyży”. Це було також перше видання “Półmaratonu Warszawskiego”, до якого учасники могли подати заявку у рамках кампанії “Biegam Dobra”, тобто обрати благодійний забіг та організувати збір коштів для вибраного фонду. З цієї нагоди директор Фонду – Марек Троніна – взяв участь у пробігу, який вперше організував Фонд Варшавського марафону.

12-е видання “Warsaw Half Marathon” повернулось на Театральну площу, куди тисячі вболівальників прийшли підтримати бігунів. Особливо увага була прикута до останнього учасника півмарафону – Флоріана Кропидловського, який подолав “Warsaw Half Marathon” у віці 82 років.

Дистанции

Дистанція

21 км.

Місто

Варшава (Польща)

Стартовий внесок

від 68 zł

Учасників

12 000

Ліміт часу

3 години 30 хвилин

Покриття

асфальт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника, чіп, камери схову.

Пункти харчування

Пункти харчування будуть розподілені приблизно кожні 4 кілометри починаючи з 5-го кілометра. На маршруті буде 4 пункти харчування.

Допуск до забігу

Для участі в півмарафоні “Warsaw Half Marathon” потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників).

Карта забігу

Варшава

Варшава – столиця Польщі, архітектура якої відображає довгу і складну історію міста. Тут можна побачити готичні церкви і неокласичні палаци, типові будинки радянського періоду і сучасні хмарочоси. У самому серці Старого міста, практично повністю зруйнованого під час Другої світової війни і відновленого в післявоєнні роки, лежить Ринкова площа. Її оточують будівлі пастельних кольорів і відкриті літні кафе. У центрі площі встановлено пам’ятник Варшавської сирени – символу міста. Через місто протікає річка Вісла. Головний бульвар Варшави — це Королівський шлях, що тягнеться від Королівського палацу до Королівської Лазенки. Одним з найбільш популярних пам`яток релігійного характеру є Костел Святого Хреста. Також не менш знаменитим храмом Варшави є Кафедральний собор святого Яна.