Головна » Блог » Kyiv Ultramarathon

Kyiv Ultramarathon

30.06.2018 Просмотров:

В 2018 році відбувся другий старт Київського Ультрамарафону. У своєму активі він має 3 індивідуальних дистанції 100 км., 50 км. та 25 км., а також 2 командних естафети на 100 км. та 50 км.. Ізюминкою даного ультрамарафону є те, що він має досить таки комфортну та рівнину асфальтовану трасу, яка дозволяє не тільки насолоджуватись бігом але й ставити на ній свої персональні рекорди. Місцем проведення забігу є Труханів острів. Який дасть можливість вашій групі підтримки забезпечити вам комфортне подолання дистанції, а незначні перепади висоти – правильно розкласти сили на дистанції.

 

 

 

Дистанции

Дистанція

25 км.

Місто

Київ (Україна)

Стартовий внесок

від 350 грн.

Учасників

200

Ліміт часу

3 години

Покриття

асфальт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників на дистанції (100 км., 50 км. та 25 км.) включав у себе: стартовий номер учасника, чип для виміру часу проходження дистанції, користування роздягальнями і камерами схову, спеціальні пропозиції від партнерів заходу.  Окремо оплачується медаль фінішера, вартість якої складає 150 грн.. Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком проведення забігу.

Пункти харчування

Пункти гідрації розміщені кожні 4 км. та  пункти харчування розміщені кожні 8 км. та на фініші. Після фінішу учасники забігу могли відновити свої сили яблуками, бананами та водою.

Допуск до забігу

Для участі в забігові потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників), пред’явити стартовий лист учасника (роздрукований або у електронному вигляді), надати підписану угоду – відмову від претензій, згоду на обробку персональних даних (зразок додається), надати медичну довідку з допуском до бігових змагань.

Карта забігу

Київ

Київ – столиця України, розташована на річці Дніпро. Місто має великий культурним запасом – тут знаходиться більше 30 музеїв, близько 2000 унікальних пам’яток архітектури, 33 театри, величезна кількість постійно діючих художніх виставок. Головною перлинами міста є Києво-Печерська лавра, Софіївський собор, Золоті ворота, Андріївська церква, Хрещатик та площа Незалежності. Києво-Печерська лавра – найдавніший монастир на Русі – був заснований у 1051 році при Ярославі Мудрому. Софійський собор – це видатна пам’ятка давньоруської архітектури, що є головним храмом київських митрополитів. Андріївська церква була закладена в 1744 році та являється перлиною бароко. Київ є одним з найзеленіших міст світу. У ньому понад 60 парків та скверів. У парках Києва можна прекрасно провести час, насолоджуючись природою. Головні парки міста – Ботанічний сад, Гідропарк, Парк Слави, Труханів Острів, Володимирська гірка з приголомшливим видом на лівий берег Дніпра. Недалеко від Києва знаходиться музей народної архітектури та побуту “Пирогово”.