Головна » Блог » Win Trail Ternopil

Win Trail Ternopil

02.12.2018 Просмотров:

Після вдалих стартів “Ternopil Half Marathon” в 2017 та 2018 році бігова спільнота міста Тернополя вирішила запустити у своєму місті трейловий забіг “Win Trail Ternopil” зимою 2018 році. Та подарувати фанатам бігу не тільки чудовий шосейний забіг “Ternopil Half Marathon”, але й дуже гарний трейловий забіг “Win Trail Ternopil”. “Win Trail Ternopil” увібрав в собі увесь досвід організаторів, який вони здобули під час організації “Ternopil Half Marathon”, тому “Win Trail Ternopil” з’єднав не тільки чудову організацію але й дуже цікавий маршрут, який проходив території зимового лісу та дарував його учасникам чудові враження від бігу.

 

 

Дистанции

Дистанція

21 км.

Місто

Тернопіль (Україна)

Стартовий внесок

від 100 грн.

Учасників

80

Ліміт часу

3 години

Покриття

грунт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників на дистанції (21 км. та 7 км.) включав у себе: стартовий номер учасника,  електронний чіп для реєстрації результату, роздягальні і камери схову, карта маршруту, гід учасника, спеціальні пропозиції від наших партнерів. Додатково при бажанні можна було оплатити медаль фінішера. Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком забігу на території стартового містечка.

Пункти харчування

Пункти гідрації та харчування розміщувались на дистанції 7 та 14 та на фініші. Після фінішу учасники забігу могли відновити свої сили на борщик-паті, зігріваючим глінтвейном та солодощами.

Допуск до забігу

Для участі в забігові потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників) та медичну довідку чи спортивну страховку.

Карта забігу

Тернопіль

Тернопіль – місто на заході України, політико-адміністративний, економіко-діловий і культурний центр Тернопільської області. Один з найбільших міст історичних земель Галичина і Поділля. Четвертий за величиною місто Західної України. Розташований на річці Серет. Головна окраса міста, без сумнівів є дивовижне  – озеро. Яке знаходиться прямісінько у центрі міста та являється улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів. Біля ставу на пагорбі височіє Церква Воздвиження Чесного Хреста. Головною архітектурною окрасою Тернополя  – Домініканський костел.