Головна » Блог » Salomon Winter Cross

Salomon Winter Cross

02.02.2019 Просмотров:

Проводився у перше в лютому 2019 року організатором забігу “Salomon Winter Cross” виступав біговий клуб “Salomon Running Club Ukraine” та український ультрамарафонець Сергій Попов.  Забіг має досить гарний маршрут, який проходить по  зимовому лісі та дає змогу насолодитись чудовими навколишніми краєвидами та отримати чудові та незабутні враження від зимового бігу.

 

 

Дистанции

Дистанція

12 км.

Місто

Київ (Україна)

Стартовий внесок

від 250

Учасників

220

Ліміт часу

1 години 30 хвилин

Покриття

грунт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників на дистанції (12 км., 3 км.) включав у себе: стартовий номер учасника, медаль фінішера, роздягальні і камери схову,  спеціальні пропозиції від наших партнерів. Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком проведення забігу у стартовому містечку.

Пункти харчування

Пункти гідрації та харчування розміщувались на дистанції 6 км. та на фініші. Після фінішу учасники забігу могли відновити сили теплим чаєм та смачними фруктами.

Допуск до забігу

Для участі в забігові “Salomon Winter Cross” потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників).

Карта забігу

Київ

Київ – столиця України, розташована на річці Дніпро. Місто має великий культурним запасом – тут знаходиться більше 30 музеїв, близько 2000 унікальних пам’яток архітектури, 33 театри, величезна кількість постійно діючих художніх виставок. Головною перлинами міста є Києво-Печерська лавра, Софіївський собор, Золоті ворота, Андріївська церква, Хрещатик та площа Незалежності. Києво-Печерська лавра – найдавніший монастир на Русі – був заснований у 1051 році при Ярославі Мудрому. Софійський собор – це видатна пам’ятка давньоруської архітектури, що є головним храмом київських митрополитів. Андріївська церква була закладена в 1744 році та являється перлиною бароко. Київ є одним з найзеленіших міст світу. У ньому понад 60 парків та скверів. У парках Києва можна прекрасно провести час, насолоджуючись природою. Головні парки міста – Ботанічний сад, Гідропарк, Парк Слави, Труханів Острів, Володимирська гірка з приголомшливим видом на лівий берег Дніпра. Недалеко від Києва знаходиться музей народної архітектури та побуту “Пирогово”.