Головна » Блог » Забіг “Осінній лист”

Забіг “Осінній лист”

28.10.2018 Просмотров:

Один із самих старіших напівмарафон України та один із тих хто є пращуром усіх сучасних півмарафонів України. Так багато з сучасних півмарафонів України його перевершують, як в організації так і масовості, але він все таки залишається одним з тих забігів, з якого можна сказати розпочалась історія сучасного бігового руху в Україні. Та й доля у нього, як і в України не завжди йде гладко, але завжди знаходяться ті хто його організовує, бігуни, що його біжать відаючи шану історії українських забігів і він продовжує справлятися з усіма незгодами, які з ним трапляються. В 2018 році відбудеться його 43 старт. Маршрут проходить по території Броварського лісництва.

Дистанции

Дистанція

21 км.

Місто

Бровари (Україна)

Стартовий внесок

від 200 грн.

Учасників

200

Ліміт часу

3 години

Покриття

грунт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників в забігові “Осінній лист” включав у себе: стартовий номер учасника,  електронний чіп для реєстрації результату, роздягальні і камери схову, медаль финишера, . Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком забігу на території стартового містечка.

Пункти харчування

Пункти гідрації та харчування розміщувались на дистанції 5, 10, 15 км. та на фініші. Після фінішу також вручались пакети фінішера (яблуко, банан, вода) для відновлення сил після бігу.

Допуск до забігу

Для участі в забігові потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників).

Карта забігу

Бровари

Бровари – місто обласного значення в Київській області України та являється одним із міст-супутників Києва. В літописних згадках вперше згадується в 1628 році, як володіння князя Вишневецького. У XVII-XVIII ст. – сотенне містечко. У XIX ст. відкривається вокзал, будується шосе, з’являються школи, бібліотека. У 1919 році тут проходили бої між військами УНР і Червоною армією. Статус міста надано в 1956 році.