Головна » Блог » Петропавлівський напівмарафон

Петропавлівський напівмарафон

15.07.2018 Просмотров:

“Петропавлівський напівмарафон” уперше проводився в 2018 році, в досить цікавій формації на автодромі “Чайка” та мав досить гарну трасу яка проходила не тільки територією міста та автодрому, але й охоплювала прилеглу територію.

 

Дистанции

Дистанція

21 км.

Місто

Петропавлівська Борщагівка (Україна)

Стартовий внесок

від 350 грн.

Учасників

400

Ліміт часу

3 години

Покриття

асфальт, грунт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників на дистанції (21 км., 10 км. та 5 км.) включав у себе: брендована сумка, номер з онлайн результатом на екрані, СМС з результатом, дизайнерська медаль фінішера, офіційний браслет, пам’ятний магніт. Стартовий пакет можна було забрати, як  за день перед забігом та у день самого забігу перед його початком на території стартового містеча.

Пункти харчування

Пункти гідрації та харчування розміщувались на дистанції 5, 10, 15 км. та на фініші. Після фінішу також вручались пакети фінішера (яблуко, банан, вода) для відновлення сил після бігу.

Допуск до забігу

Для участі в забігові потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників) та медичну довідку або страховку.

Карта забігу

Петропавлівська Борщагівка

Петропавлівська Борщагівка – село в Києво-Святошинському районі Київської області України. Розташоване в передмісті Києва. Через село протікає річка Нивка. Перша згадка Петропавлівської Борщагівки відноситься до початку XVIII століття. На території села в  1755 року було споруджено дерев’яну церкву святого Симеона Стовпника. В 1909 році її перебудували на кам’яну.