Головна » Блог » Машинки на старт! – “Петропавлівський напівмарафон”

Машинки на старт! – “Петропавлівський напівмарафон”

13.08.2018 Просмотров:

Під час чергових пошуків цікавих подій в Україні я натрапив на Петропавлівський марафон. Чому він мене зацікавив? По-перше, місцем проведення став автодром «Чайка». По-друге, напівмарафон організовували вперше – мені було цікаво подивитись, як усе походитиме. Без будь-яких роздумів я твердо вирішив, що повинен взяти в ньому участь.

Готуватись до півмарафону потреби не було, адже зовсім нещодавно пробіг півмарафон на Нічному Київському марафоні і 25 км. в Київському Ультрамарафоні.

Я поставив собі за мету у першій половини 2018 року пробігти дистанцію менше, аніж за 2 години. І я її досяг – на Тернопільському, так і в Нічному півмарафоні. Тому нічого особливого від наступного марафону я не чекав, ціллю участі стала лише насолода бігом та навколишні краєвиди.

За день до змагання я отримав стартовий пакет у магазині «7 вершин», що на станції метро Берестейська. Він містив у собі:

  • Еко-сумку;
  • Стартовий номер;
  • Магніт;
  • Брошури (куди ж без них)

Футболка замовлялась окремо.

В неділю зібравши бігове обмундирування я вирушив до м. Житомирська звідки організатори організували довіз учасників до місця старту.

Лінії старту та фінішу збігались та були розташовані навпроти готелю «Чайка». Стартове містечко розкинули на площі перед готелем, де можна було отримати стартові пакети, переодягнутись, залишити речі у камері схову, була сцена та кіоски з різними смаколиками.

Переодягнувся та здавши свої речі до камери схову я пішов оглядати місце та готуватись до початку забігу. Старт півмарафону і забігу на 10 км. проходили одночасно.


Забіг на легендарному автодромі «Чайка» вперше відбувся в середині літа 2018 року.


Перші 8 км видались легкими. Я добре тримав уже звичайний для себе темп. Далі про себе дала знати втома та жара. Ноги здавали, ніби натякаючи на те, що їм набридло щонеділі кудись летіти, щоб бігти напівмарафон. «Сьогодні треба просто насолоджуватись бігом, нікуди не поспішаючи», – постійно думав я. Приблизно на десятому кілометрі я побачив знайому футболку на одному з бігунів. Це був чоловік середніх літ з Чернігова у футболці амстердамського марафону. Аби трохи відволіктись від бігу та жари, я зав’язав розмову з ним, що було досить доречним, адже думок про біг не виникало зовсім. Цілих 5 км нам дались з легкістю завдяки розмовам.

Для решти маршруту я змінив темп на доволі повільний, аби повною мірою насолодитись краєвидом та спекою. Цікаво, що дорогою зустрівся чоловік, котрий зі свого подвір’я поливав бігунів водою.

В чому полягала особливість траси? В тому, що останні 4-5 км ми бігли автодромом. Та мій стан був жахливим: організм виснажений попередніми пробігами, впевнено добивала спека. Єдине, що примушувало бігти швидше, – рев моторів, адже там дівчата та хлопці займаються картингом. Тут і дістався фінішу, де вже по традиції зробив декілька фото перед тим, як зібрав речі та відправився до Києва.

Календар інших напівмарафонів України можете подивитися в статті: Напівмарафони України

 

 

Дистанции

Дистанція

21 км.

Стартовий внесок

від 450 грн.

Учасників

371

Ліміт часу

3 години

Вік учасників

16-90

Мій час

02:15:03

Історія

Петропавлівський напівмарафон уперше проводився в 2018 році, в досить цікавій формації на автодромі “Чайка” та мав досить цікаву трасу яка проходила не тільки територією міста та автодрому, але й охоплювала прилеглу територію

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника,  електронний чіп для реєстрації результату, еко-сумку, роздягальні і камери схову. Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком забігу на території стартового містечка.

Пункти харчування

Пункти гідрації та харчування розміщувались на дистанції 5, 10, 15 км. та на фініші. Після фінішу також вручались пакети фінішера (яблуко, банан, вода) для відновлення сил після бігу.

Допуск до забігу

Для участі в забігові потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників) та медичну довідку чи спортивну страховку.

Петропавлівська Борщагівка

Петропавлівська Борщагівка – село в Києво-Святошинському районі Київської області України. Розташоване в передмісті Києва. Через село протікає річка Нивка. Перша згадка Петропавлівської Борщагівки відноситься до початку XVIII століття. На території села в  1755 року було споруджено дерев’яну церкву святого Симеона Стовпника. В 1909 році її перебудували на кам’яну.