Головна » Блог » Ltava Run Racing

Ltava Run Racing

08.06.2019 Просмотров:

Кажуть, що всі зміни починаються за межею зони комфорту. Начебто, доки ми не опинимось в стресовій ситуації, зрушити з місця та щось змінювати не з’являється жодного бажання. “Ltava Run Racing” – антистресовий забіг, адже біг по колу не лишає шансів збитися зі шляху. Це домашній та майже сімейний формат івенту, де вам буде затишно й комфортно долати кілометри до фінішу. Організатори докладемо максимум зусиль, щоб ви бігли в своє задоволення. У вас є година і коло. І тільки вам вирішувати, яку ціль поставити перед собою: беззаперечна перемога, особистий рекорд, гідний дебют, насолода від процесу чи дружня підтримка.

“Ltava Run Racing” розпочинає свою історію в 2018 році, коли біговий клуб “Running Сlub Poltava” вирішила організувати уперше годинний забіг на  картодромі “Ltava”. На перший свій старт годинний забіг  “Ltava Run Racing” зібрав 122 учасника. В 2019 році відбулась друга редакція годинного забігу “Ltava Run Racing”, яка зібрала 194 учасника на картодромі “Ltava”, яку за звичай підкорюють карти, мотоцикли та автомобілі.

Дистанции

Дистанція

Що встигнеш за час

Місто

Полтава (Україна)

Стартовий внесок

від 350 грн.

Учасників

200

Ліміт часу

3 години

Покриття

асфальт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника,  електронний чіп для реєстрації результату,  роздягальні і камери схову.

Пункти харчування

Пункт гідрації розміщується через кожний один кілометр також на трасі є розпилювачі з водою.

Допуск до забігу

Для участі в “Ltava Run Racing” потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників).

Карта забігу

Полтава

Полтава – значний культурний центр України, своєрідний “хранитель еталона” всієї національної української культури. Датою заснування міста вважається 899 рік.  Вперше згадується як населений пункт Лтава в Іпатіївському літописі в 1174 році. В XV столітті великий князь литовський Вітовт передав місто князю Глинському, в 1646 році їм заволодів Я. Вишневецький. У роки Визвольної війни 1648-54 роках місто стало центром Полтавського полку. У роки Північної війни між Росією і Швецією шведське військо на чолі з Карлом XII підійшло до Полтави. Сюди ж прибув Петро I з основними силами російського війська. 27 червня відбулася генеральна битва – Полтавська битва. Шведський король і його союзник український гетьман Іван Мазепа зазнали поразки. Полтавська битва принесла велику популярність місту. На початок XIX столітті проводиться реконструкція міста в російській імперському стилі, забудова історичного центру в значній мірі збереглася. Тут народився класик української літератури І. Котляревський, навчався М. Гоголь, бував Т. Шевченко, жив і був похований П. Мирний. Полтавський діалект вважається основою сучасної літературної української мови. День міста Полтави відзначається 23 вересня.

Цікавими пам’ятниками є монастир Святого Хреста, збудований на березі річки Ворскла в 1650 році, та є єдиною українською семиголового барокової церква, яка збереглася до наших днів. В комплекс також входить Троїцька церква (1750 року) і Семенівська церква (1887 року).  Поле Полтавської битви музей був відкритий в честь 200-річчя перемоги російської армії над шведами в 1909 році музей знаходиться на полі бою.  Колекція складається з більш восьми тисяч експонатів: твори мистецтва, зброя, прикраси, прапори, обмундирування і устаткування російських і шведських військ, особисті речі Петра I і його сподвижників. Крім того, є діорама Полтавської битви.