Головна » Блог » Маленький Ультрамарафончик – “Київський ультрамарафон”

Маленький Ультрамарафончик – “Київський ультрамарафон”

16.01.2019 Просмотров:

“Київський Ультрамарафон” – унікальна можливість випробувати себе на наддовгих дистанціях. Подолайте 25, 50 або 100 км та отримайте офіційні результати, які дозволять кваліфікуватися на міжнародні ультра забіги.

Траса пролягала  на Трухановому острові – одній з популярних бігових локацій Києва. Для якої характерні незначні перепади висоти.

Поки складав біговий календар на літо, випадково наткнувся на Київський ультрамарафон. На основну дистанцію, довжина якої, уявіть, цілих 100 км, я не наважився, а от 25 км вирішив спробувати пробігти. Інтерес був шалений: 25 км – щось нове для мене, адже до цього я брав участь лише у 21 км. Довго тягнути не було сенсу, тому швидко перейшов на сайт kyivultramarathon.com та зареєструвався.

Уже по традиції в переддень старту я забрав свій номер на Трухановому острові, і, скориставшись можливістю, там же побігав.

День старту

Учасники основної дистанції бігли у суботу, я ж мав стартувати о 8 годині ранку в неділю – це була остання з всіх можливих дистанцій (окрім названих ще була 50 км та естафети по 50 та 100 км). Не можна сказати, що неділя зустріла нас гарною погодою, та пройшло все прекрасно – забіг дійсно був легким для мене. Я не спішив, тримав середній темп і пробіг перші 3 милі за 23 хвилини. Що можна сказати про погоду? Біг у дощ – щось цікаве і зовсім незвичне, ще не встиг стартувати, а уже мокрий. Під час другого кругу мені пощастило зустріти О. Рекала, що саме завершував свої 100 км.

Які результати?

Рухаємось далі, 7 миль – 56 хв і, як результат, мої перші 25 км – 02:25:05. Хоч траса була на 4 км довша, ніж звична мені, та результат був непоганим і потішив мене. Я швиденько передягнувся та поїхав додому, під час чого знову зустрів Сашу. Ми обмінялись враженнями від ультрамарафону, привітали один одного і відправились кожен до своєї домівки, аби набиратись нових сил.

Що особливого в цьому забігові?

Найбільше запам’ятався дощ та як для літа було досить прохолодно. Краєвиди я встиг роздивитись на першому колі, тому ті два, що залишились, я пробіг на автоматі.

Кому можна порадити забіг 25 км?

Гарний варіант для тих, хто бажає випробувати себе у дистанціях 25, 50 чи 100 км. У нього, так би мовити, сприятливі умови для новачків – всюди рівна та асфальтована траса.

Що з приводу моїх вражень?

Я залишився задоволеним – я випробував себе у незвичній для себе дистанції, що дало змогу оцінити себе та те, що робити далі. До того ж, траса була доволі гарна, що не могло не викликати захвату та приємних емоцій від бігу.

Дистанции

Дистанція

25 км.

Стартовий внесок

350 грн.

Учасників

99

Ліміт часу

3 години

Вік учасників

16-90

Мій час

01:52:58

Історія

Київський Ультрамарафон – унікальна можливість випробувати себе на наддовгих дистанціях. Доступна та компактна траса – Труханів острів дасть можливість вашій групі підтримки забезпечити вам комфортне подолання дистанції, а незначні перепади висоти – правильно розкласти сили на дистанції і встановити особистий рекорд. Свою історію розпочав в 2017 році, в 2018 році проводився у друге.

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника,  електронний чіп для реєстрації результату, роздягальні і камери схову. Медаль та футболка оплачуються окремо. Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком забігу на території стартового містечка.

Пункти харчування

Пункт харчування кожні 8 км, гідратації кожні 4 км..

Допуск до забігу

Для участі в забігові потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників) та медичну довідку чи спортивну страховку.

Київ

Київ – столиця України, розташована на річці Дніпро. Місто має великий культурним запасом – тут знаходиться більше 30 музеїв, близько 2000 унікальних пам’яток архітектури, 33 театри, величезна кількість постійно діючих художніх виставок. Головною перлинами міста є Києво-Печерська лавра, Софіївський собор, Золоті ворота, Андріївська церква, Хрещатик та площа Незалежності. Києво-Печерська лавра – найдавніший монастир на Русі – був заснований у 1051 році при Ярославі Мудрому. Софійський собор – це видатна пам’ятка давньоруської архітектури, що є головним храмом київських митрополитів. Андріївська церква була закладена в 1744 році та являється перлиною бароко. Київ є одним з найзеленіших міст світу. У ньому понад 60 парків та скверів. У парках Києва можна прекрасно провести час, насолоджуючись природою. Головні парки міста – Ботанічний сад, Гідропарк, Парк Слави, Труханів Острів, Володимирська гірка з приголомшливим видом на лівий берег Дніпра. Недалеко від Києва знаходиться музей народної архітектури та побуту “Пирогово”.