Головна » Блог » Kovel Half Marathon

Kovel Half Marathon

01.06.2019 Просмотров:

Точкою відліку історії  “Kovel Half Marathon” є 2004 рік, коли ковельчани вперше організовували “Ковельський пробіг” після того, як вперше в 1997 році потрапили на вуличний пробіг в міста Грубешів в Польщі. Після того через 7 років був організований перший “Ковельський пробіг”. “Ковельський пробіг” був проведений за підтримки першого генерального консула Польщі в місті Луцьку Войцеха Галанска. В 2011 році проходить трансформація “Ковельського пробігу” в “Kovel Half Marathon”.  Під час проведення 8 “Kovel Half Marathon” та з нагоди 15 річниці проведення “Ковельського пробігу” була започаткована нова дистанція «Ковельська 15». Яка покликана дати змогу початківцям наблизитися до мети пробігти півмарафон, або ж отримати перший результат на дистанції 15 км.

Дистанции

Дистанція

21 км.

Місто

м. Ковель (Україна)

Стартовий внесок

від 350 грн.

Учасників

100

Ліміт часу

3 години

Покриття

асфальт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника,  електронний чіп для реєстрації результату, футболку, талон на паста паті, роздягальні і камери схову. Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком півмарафону на території стартового містечка.

Пункти харчування

Пункти харчування та гідрації розміщувались приблизно на 4 км., 8 км., 12 км., 14 км та 18 км.. Після фінішу учасників чекає смачний обід в місцевому кафе.

Допуск до забігу

Для участі в “Kovel Half Marathon” потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників) та медичну довідку чи спортивну страховку.

Карта забігу

Ковель

Ковель – старовинне місто, в якому проживає понад 68 тисяч громадян, розташоване на мальовничій рівнині Західного Полісся, на берегах ріки Турії, у географічному центрі Волині. Ковель – місто обласного значення та є одним з західних воріт України в Європу. Місто є одним із найбільших залізничних вузлів Західної України, який має вагоме стратегічне значення для держави, з’єднуючи її з багатьма європейськими країнами. Та є одним з найдавніших міст Волині. У 1518 році польський король Сігізмунд І надав Ковелю Магдебурзьке право. Самий бурхливий свій розвиток місто переживає  у другій половині ХІХ століття коли розпочалось будівництво Ковельської залізниці.