Головна » Блог » Kharkiv Trail Half Marathon

Kharkiv Trail Half Marathon

03.08.2019 Просмотров:

Чудове українське місто Харків є одним міст України досить багатим на різноманітні бігові події, які вже досить довго розвиваються. Але 2019 рік приніс досить знаковим, як для старих подій вони вийшли на новий рівень та і почали створюватись досить цікаві і нові події. “Kharkiv Trail Half Marathon” це якраз один із нових стартів Харкова, який розпочав свою історію в 2019 році. Організатором півмарафону виступає “Ukraine Sport Events”. “Kharkiv Trail Half Marathon” з першої своєї редакції посів гідне місце серед інших півмарафонів міста, отримавши досить гарний маршрут (3 петлі по 7 км. кожна). За основу маршруту організатори взяли маршрут однієї з трас бігового фестивалю “Strong Run”.

Дистанции

Дистанція

21 км.

Стартовий внесок

від 300 грн.

Учасників

76

Ліміт часу

3 години 30 хвилин

Вік учасників

16 - 90

Покриття

бездоріжжя

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника,  електронний чіп для реєстрації результату, медаль фінішера, роздягальні і камери схову. Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком півмарафону на території стартового містечка.

Пункти харчування

Пункти харчування та гідрації розміщувались кожних 7 км.. На фініші на учасників чекали фруктів та води для відновлення сил після бігу.

Допуск до забігу

Для участі в півмарафоні “Kharkiv Half Marathon” потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників) та медичну довідку чи спортивну страховку.

Карта забігу

Харків

Харків є одним з найбільших міст України, а також обласним центром Харківської області. Заснований в 1654 році. Місто розташоване у північно-східній частині України на кордоні двох ландшафтних зон – лісостепу та степу – біля місця злиття річок Лопань, Уди і Харків. Місто також є великим промисловим центром України. Крім цього Харків має багаті культурні традиції у ньому працює 6 великих театрів. У місті також створені умови для занять спортом і виховання майбутніх майстрів і чемпіонів. Працюють 19 стадіонів, 850 спортивних майданчиків, 363 спортивних зали, 19 басейнів, понад 40 тенісних кортів, гольф-клуб. Гордістю Харкова є футбольна команда «Металіст» і волейбольна команда «Локомотив».  Архітектурна ж сторона міста представлена такими цікавими спорудами як: Покровський собор, Благовіщенський собор, Успенський собор, Будинок державної промисловості, Житловий будинок зі шпилем але головним цікавинкою міста є площа Свободи.