Головна » Блог » Kharkiv Half Marathon

Kharkiv Half Marathon

24.03.2019 Просмотров:

“Kharkiv Half Marathon” в 2019 році стартував у третє. За свою не дуже довгу історію третя редакція півмарафону, мала оновлену трасу. Організатором забігу виступає “Ukraine Sport Event”. Цікавою особливістю півмарафону є те, що він відбувається за три неділі до  Харківського марафону, та дає змогу бігунам перевірити свою підготовку до Харківського марафону.

Дистанции

Дистанція

21 км.

Місто

Харків (Україна)

Стартовий внесок

від 300 грн.

Учасників

551

Ліміт часу

3 години

Покриття

асфальт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника,  електронний чіп для реєстрації результату, медаль фінішера, роздягальні і камери схову. Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком забігу на території стартового містечка.

Пункти харчування

Пункти харчування та гідрації розміщувались кожних 5 км. та на фініші на учасників чекало багато фруктів та води для відновлення сил після бігу.

Допуск до забігу

Для участі в півмарафоні “Kharkiv Half Marathon” потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників) та медичну довідку чи спортивну страховку.

Карта забігу

 

Харків

Харків є одним з найбільших міст України, а також обласним центром Харківської області. Заснований в 1654 році. Місто розташоване у північно-східній частині України на кордоні двох ландшафтних зон – лісостепу та степу – біля місця злиття річок Лопань, Уди і Харків. Місто також є великим промисловим центром України. Крім цього Харків має багаті культурні традиції у ньому працює 6 великих театрів. У місті також створені умови для занять спортом і виховання майбутніх майстрів і чемпіонів. Працюють 19 стадіонів, 850 спортивних майданчиків, 363 спортивних зали, 19 басейнів, понад 40 тенісних кортів, гольф-клуб. Гордістю Харкова є футбольна команда «Металіст» і волейбольна команда «Локомотив».  Архітектурна ж сторона міста представлена такими цікавими спорудами як: Покровський собор, Благовіщенський собор, Успенський собор, Будинок державної промисловості, Житловий будинок зі шпилем але головним цікавинкою міста є площа Свободи.