Головна » Блог » Kharkiv Night Half Marathon

Kharkiv Night Half Marathon

29.06.2019 Просмотров:

“Kharkiv Night Half Marathon” розпочинає свою історію в 2019 році, та є другим шосейним півмарафоном міста Харкова. Так саме як і його більш старший колега “Kharkiv Half Marathon” “Kharkiv Night Half Marathon” розпочинає свою історію на території “Лісопарку” і проводиться на трасі, яка три роки приймала “Kharkiv Half Marathon”. “Kharkiv Night Half Marathon”  у першій же своїй редакції отримав чудову організацію, улюблену трасу для багатьох бігунів та новий час проведення, а відповідно і нові враження.

Дистанции

Дистанція

21 км.

Місто

Харків (Україна)

Стартовий внесок

Учасників

300

Ліміт часу

3 години

Покриття

асфальт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника, чіп, камери схову. Свої стартові пакети учасники на дистанцію  5 км. та 21 км. учасники могли забрати в день проведення події на території стартового містечка за декілька годин перед початком півмарафону.

Пункти харчування

На дистанції півмарафону було 3 пункти гідрації (5 км., 10 км. та 15 км.)  де учасники могли відновити свої сили.

Допуск до забігу

Для участі в забігові потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників).

Карта забігу

Харків

Харків є одним з найбільших міст України, а також обласним центром Харківської області. Заснований в 1654 році. Місто розташоване у північно-східній частині України на кордоні двох ландшафтних зон – лісостепу та степу – біля місця злиття річок Лопань, Уди і Харків. Місто також є великим промисловим центром України. Крім цього Харків має багаті культурні традиції у ньому працює 6 великих театрів. У місті також створені умови для занять спортом і виховання майбутніх майстрів і чемпіонів. Працюють 19 стадіонів, 850 спортивних майданчиків, 363 спортивних зали, 19 басейнів, понад 40 тенісних кортів, гольф-клуб. Гордістю Харкова є футбольна команда «Металіст» і волейбольна команда «Локомотив».  Архітектурна ж сторона міста представлена такими цікавими спорудами як: Покровський собор, Благовіщенський собор, Успенський собор, Будинок державної промисловості, Житловий будинок зі шпилем але головним цікавинкою міста є площа Свободи.