Головна » Блог » KELTY Goverla Race

KELTY Goverla Race

23.06.2019 Просмотров:

“Kelty Goverla Race” – гірський забіг у Карпатах, та є цікавою спортивною подією в гірському бігові України. В 2019 році вже відбувається у  6-ий  раз. За цей час забіг “Kelty Goverla Race” став досить таки цікавою гірською біговою подією. Шостий старт став знаковим для забігу “Kelty Goverla Race”, так як до своїх вже звичних двох дистанцій на 8 км. та 16 км. додав ще одну дистанцію на 24 км..

Дистанции

Дистанція

24 км.

Місто

Лазещина (Україна)

Стартовий внесок

від 350 грн.

Учасників

32

Ліміт часу

5 годин 30 хвилин

Покриття

грунт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника,  вода та печиво. Свої стартові пакети учасники на дистанцію 24 км. могли забрати за день до старту на території стартового містечка.

Пункти харчування

На дистанції є 4 контрольні пункти на яких знаходяться пункти харчування. Два пункти знаходяться на вершинах “Петрос” та “Говерла”. Та два пункти у підніжжі вершин на які можна забігати як при підйомі на вершини так і при спускові за вершин.

Допуск до забігу

Для участі в забігові потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників), а також медичну страховку або довідку від лікаря. Медичну страховку можна замовити у організаторів.

Карта забігу

Лазещина

Лазещина — село в Рахівському районі Закарпатської області. Село розташоване найближче до вершин Петрос (2020 м) і Говерла (2061 м). Міститься на кордоні між Закарпаттям та Галичиною, тому назву села часто пов’язують зі словом “перелаз”.

Лазещина є традиційним місцем проведення фестивалю “Гуцульська ріпа” (ріпою на Рахівщині називають картоплю), а взимку це гірськолижний курорт. Окрім цього, село Лазещина є невід’ємною частиною багатьох пішохідних маршрутів Закарпаттям.