Головна » Блог » Ternopil Half Marathon

Ternopil Half Marathon

17.06.2018 Просмотров:

В 2018 році відбулась друга редакція “Ternopil Half Marathon”. В 2017 році даний забіг розпочав свою історію та зарекомендував себе досить таки непогано. “Ternopil Half Marathon” є володарем дуже цікавої і захоплюючого маршруту, який у собі поєднує не тільки шосейний біг по місту але й має відрізок траси який проходить поза межами міста по бездоріжжю. Це надає йому свій шарм та неповторність, а сам забіг дарує досить гарні та неповторні емоції від бігу.

Дистанции

Дистанція

21 км.

Місто

Тернопіль (Україна)

Стартовий внесок

від 400 грн.

Учасників

400

Ліміт часу

3 години

Покриття

асфальт, грунт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників на дистанції (21 км., 10 км. та 5 км.) включав у себе: стартовий номер учасника, медаль фінішера, електронний чіп для реєстрації результату, роздягальні і камери схову,  карта маршруту, гід учасника, спеціальні пропозиції від наших партнерів, музична підтримка на трасі. Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком проведення півмарафону на на Театральному майдані в наметі Оргкомітету.

Пункти харчування

Пункти гідрації та харчування розміщувались на дистанції 5, 10, 15 км. та на фініші. Після фінішу також вручались пакети фінішера (яблуко, банан, вода) для відновлення сил після бігу.

Допуск до забігу

Для участі в півмарафоні “Ternopil Half Marathon” потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників), медична довідка (для дистанції 21 км), оригінал заповненого бланку «Виключення відповідальності» (обов’язково для всіх учасників).

Карта забігу

Тернопіль

Тернопіль – місто на заході України, політико-адміністративний, економіко-діловий і культурний центр Тернопільської області. Один з найбільших міст історичних земель Галичина і Поділля. Четвертий за величиною місто Західної України. Розташований на річці Серет. Головна окраса міста, без сумнівів є дивовижне  – озеро. Яке знаходиться прямісінько у центрі міста та являється улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів. Біля ставу на пагорбі височіє Церква Воздвиження Чесного Хреста. Головною архітектурною окрасою Тернополя  – Домініканський костел.