Головна » Блог » Червоноградська десятка

Червоноградська десятка

01.09.2019 Просмотров:

Червоноград приєднався до бігових міст України в 2017 році, де вулички міста уперше приймали учасників забігу “Червоноградська десятка”. В 2019 році відбулась його третя редакція. І з кожним роком кількість учасників забігу тільки зростає. За своє недовгу історію він отримав досить гарну, швидкісну та сертифіковану трасу, яка дарує його учасникам досить гарні та позитивні емоції.

Дистанции

Дистанція

10 км.

Місто

Червоноград (Україна)

Стартовий внесок

від 300 грн.

Учасників

200

Ліміт часу

1 година 20 хвилин

Покриття

асфальт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника, чіп, камери схову. Свої стартові пакети учасники  могли забрати в день проведення події на території стартового містечка  за декілька годин перед початком забігу.

Пункти харчування

Для дистанції 10 км. пункт гідрації на трасі був один і розміщувався на дистанції 5 км.. Плюс на фініші на учасників чекав смачний куліш.

Допуск до забігу

Для участі в забігові потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників).

Карта забігу

Червоноград

Червоноград – центр гірничодобувної промисловості Львівсько-Волинського вугільного басейну. Місто засноване в 1692 році гетьманом великим коронним Феліксом-Казимиром Потоцьким, назване Кристинополем за іменем дружини засновника — Кристини. Внук його — воєвода руський Франц Салезій Потоцький (1700—1772) побудував палац і заснував монастир Василіян (барокова церква св. Юра). Франц Потоцький тримав в Кристинополі постійний козацький полк (300 чол.). Найбільший розквіт міста припав на часи володіння ним Франциска-Салезiя Потоцького (1724—1772), який зробив Кристинопіль своєю головною резиденцією.

За договором між СРСР і Польщею від 15 лютого 1951 Кристинопіль передали до складу Забузького району Львівської області УРСР, а в листопаді 1951 перейменували на Червоноград.