Головна » Блог » “Bieg Niepodległości” Poznan

“Bieg Niepodległości” Poznan

11.11.2018 Просмотров:

“Bieg Niepodległości” в Познані – забіг на дистанцію 10 кілометрів приурочений до Дня Незалежності Польщі та проводиться 11 листопада уже протягом 3 років. За час свого існування “Bieg Niepodległości” в Познані став одним з самих масовіших 10 кілометрових забігів у Польщі, в 2018 році він зібрав на старті 10 000 учасників.  Маршрут забігу досить гарний та проходить центральними вуличками Познані та має сертифікат PZLA.

Дистанции

Дистанція

10 км.

Стартовий внесок

від 50 zl.

Учасників

10 000

Ліміт часу

1 година 30 хвилин

Вік учасників

16 - 90

Покриття

асфальт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника,  електронний чіп для реєстрації результату, роздягальні і камери схову. Медаль та футболка оплачуються окремо. Стартовий пакет можна було забрати, як за день до змагань так і в день проведення змагань перед початком забігу на території стартового містечка.

Пункти харчування

Пункти гідрації та харчування розміщувались на дистанції 5 км. та на фініші.

Допуск до забігу

Для участі в забігові “Bieg Niepodległości” потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників).

Карта забігу

Познань

Познань – місто на річці Варта на заході Польщі. Являється адміністративним центр Великопольського воєводства. Є одним з найстаріших міст Польщі та першою столицею Польщі в середині X століття, за правління перших князів з династії П’ястів. Він відомий своїми університетами і історичним центром, де на площі Старий Ринок зведені будівлі епохи Відродження. Стара Ринкова площа — це туристичний центр міста з архітектурними пам’ятками та музеями. У Познанській ратуші розташований Історичний музей, де можна познайомитися з історією міста. В полудень на годиннику ратуші стикаються лобами два механічних козлика. У палаці графа Рачинського знаходиться найстаріша публічна бібліотека в Польщі, а в палаці Дзялиньських — збірки Курницької бібліотеки. На острові Тумський розміщений кафедральний собор Святих Петра і Павла, зразок бароко і готичного стилю. Це найдавніший храм у Польщі, зведений у десятому столітті.