Головна » Блог » Antwerp 10 miles & Marathon

Antwerp 10 miles & Marathon

22.04.2018 Просмотров:

“Antwerp 10 miles & Marathon” –  бігова подія в бельгійському місті Антверпен. Змагання організовуються щорічно з 1986 року.  Старт та фініш була в історичному центрі міста. Протягом наступних років стало зрозуміло, що дистанція 10 миль стає постійною дистанцією. Якщо перші видання мали лише кілька сотень учасників, то на даний час подія щороку привертає досить багато десятків тисяч бігунів.  Протягом 90-х років, організатори вирішили перенести старт і фініш забігу від історичного центру. Старт відбувався біля парка “Den Brandt”. В 2000 році, старт “Antwerp 10 miles” було перенесено на кінець квітня.

Сьогодні дистанції 10 миль і марафон нерозривно пов’язані, але вони почали організовуватись в один і той же день лише з 2007 року. Попередні чотири роки, які передували 2007 року “Antwerp Marathon” проводився, як окрема бігова подія.

“Antwerp 10 miles” був до 2012 року входив до серії забігів “Partena Run Classics Flanders”.

 

Дистанции

Дистанція

10 миль

Місто

Антверпен (Бельгія)

Стартовий внесок

від 28 EUR

Учасників

38 500

Ліміт часу

2 години 15 хвилин

Покриття

асфальт

Стартовий пакет

Стартовий пакет для учасників включав у себе: стартовий номер учасника, чіп, камери схову.  Свої стартові пакети учасники 10 миль та марафону можна було забрати на виставці: Runners’ Lab Expo on Linkeroever, яка розпочинала працювати за два дні до старту “Antwerp 10 miles & Marathon”.

Пункти харчування

На дистанції 10 миль було 6 пункти гідрації ( 1.5 км.,  6 км., 7 км., 9 км., 13 км. та 14 км.)  на яких учасники могли відновити свої сили.

Допуск до забігу

Для участі в забігові “Antwerp 10 miles & Marathon” потрібно було пред’явити: посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників).

Карта забігу

Антверпен

Антверпен – бельгійське портове місто на річці Шельда, історія якого бере початок в Середні віка.  Серцем старого міста є площа Гроті-Маркт з типовими для Антверпена будівлями в стилі ренесанс.  Також на площі знаходиться міська ратуша та фонтан Брабо.У Будинку Рубенса, побудованому в XVII столітті, виставлені роботи фламандського художника епохи бароко Пітера Пауля Рубенса. В місті також знаходиться Собор Антверпенської Богоматері – “найбільша церква Бельгії”.  Усередині церкви знаходяться роботи Рубенса. Також в місті знаходиться ще одна церква до якої приклав руку Рубенс – церкова Св. Карло Борромео.